Havelsan Yazılım Mühendisi Alımı yapıyor

Havelsan yazılım mühendisi kadrosu için alım yapacak

Havelsan Yazılım Mühendisi Alımı yapıyor
HAVELSAN kurulduğu 1982 yılından bu güne, Komuta Kontrol Sistemleri, Kaynak Yönetimi, Simülatörler, Aviyonik Sistemler gibi tematik alanlarda pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. HAVELSAN Bilişim ve Savunma sektörlerinde Türkiye'de lider konumundadır. Sizlerde Havelsan'da yazılım mühendisi kadrosunda görev almak istiyorsanız haberimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLER
İlanda belirtilen bölümlerden mezun, Takım çalışması,
Analitik düşünme, Linux ve Windows işletim sistemlerinde yazılım geliştirmede deneyimli, UML ve diğer modelleme yöntemlerini bilir, Yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak,
Nesneye Dayalı Tasarım konusunda deneyimli, Tasarım şablonlarına hakim olmak, Tercihen radyo iletişim literatürü hakkında bilgi sahibi olmak, Ses frekansları, ses ayrışması ve çözünürlük hakkında bilgili.

Sistem / alt sistem düzeyinde analiz, sentez, modelleme ve tasarım yapabilen, Sistem / alt sistem seviyesi, işlevsel ve fiziksel mimari yapıyı belirler. Sistem / alt sistem seviyesi gereksinimleri yazılım / donanım vb.bileşenlere atar. Yazılım, donanım ve yazılım / donanım entegrasyon faaliyetlerini destekler. Arayüz geliştirme, kontrol ve dokümantasyon faaliyetlerini gerçekleştirir.
Sistem / alt sistem için performans, güvenilirlik, sürdürülebilirlik ve test edilebilirlik analizine katılır. Teknik gereksinimlerin karşılandığını kontrol eder ve sağlar. Sistem / alt sistem kontrolü ve tasarım değişiklikleri konfigürasyon yönetimi faaliyetleri tarafından kontrol edilir. Faaliyet alanı ile ilgili olarak proje risk yönetimi faaliyetlerine katılır. Faaliyetleriyle ilgili inceleme, toplantı ve çalışma gruplarına katılır. Yürütülen faaliyetlerin sonuçlarını yöneticisine rapor eder. Yöneticiler tarafından verilen benzer görevleri yerine getirir.

İlan ayrıntıları için https://goo.gl/yB3bvj adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.
Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019, 20:37
YORUM EKLE