Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

20 Mart 2019 Çarşamba 08:03:45

Horoz Lojistik İş Başvuru Formu

Horoz Lojistik insan kaynakları adresi aracılığı ile iş başvuru formu yayınladı. Lojistik şirketinin bünyesine katılmak isteyen adaylar haberimizde

Horoz Lojistik insan kaynakları adresi aracılığı ile iş başvuru formu yayınladı. Lojistik şirketinin bünyesine katılmak isteyen adaylar haberimizde verilmiş iş başvuru formu adresine giderek lojistik şirketine başvuruda bulunabilirler.

Horoz Lojistik Hakkında

Horoz Lojistik 1942 yılında kuruldu ve uluslararası ortaklıkları, yarattığı ekonomi ve sektöre kattığı değer sayesinde lojistik sektörüne liderlik eden dev bir şirket haline geldi.

Türkiye'nin ilk ulusal lojistik şirketi olan Horoz, bugün 5 kıtada 105 ülkede 601 ofiste Entegre Lojistik Çözümleri üretme yeteneğine sahiptir.

Horoz Holding, iki büyük şirketi ile ana faaliyet alanı lojistik hizmetleri alanında; Horoz Lojistik, Uluslararası Karayolu Taşımacılığı, Depolama ve Teslimi, Uluslararası Kara ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Horoz Bolloré Logistics , Deniz-Hava Taşımacılığı, Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı ve Proje Kargo Taşımacılığında hizmet vermektedir.

Horoz, müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini entegre bir şekilde sunabiliyor ve beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için sınırsız kişiselleştirilmiş çözümler üretiyor.

Horoz, lojistik sektöründe yerli sermayeli en köklü kuruluşlardan biri olarak öne çıkıyor ve sektörde ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını, geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle artırarak sektörel gelişime katkıda bulunuyor. Bu öncü yaklaşım, eğitim alanında, Horoz Eğitim Vakfı (HOREV) işbirliğinde gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Projeleri, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanan 2 okul binası ve kurumsal burs programımızla desteklenen bir dizi başarılı öğrenciyle eğitim alanında da gösterilmektedir.

Horoz Holding ve Grup Şirketlerinde İnsan Kaynakları politikası, işverenleri için iş kanunu ve yönetmeliklere uygun olarak sağlıklı, güvenli, saygılı bir çalışma ortamı yaratmayı ve çalışanlarının gelişimini teşvik ederek çalışanlarını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Seçim ve Yerleştirme Süreci

Kurum kültürümüzü benimseyen ve katma değer yaratacak adaylara ulaşmak için kariyer portalları, basılı basın reklamları ve iç duyurular, onaylı danışmanlık firmaları ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile destek hizmeti veriyoruz. Herkes bu pozisyonlar için başvuruda serbesttir.

İlgili boş işler için gerekli olan bilgi, beceri, nitelik ve yeterlilikler ile yılın başlarında gerçekleştirilen yıllık bütçeleme faaliyetlerine göre belirlenen pozisyonlarla adayları işe almak istiyoruz.

İşe alım sürecinde ve kurum genelinde milliyet, din, ırk, cinsiyet, fiziksel engellilik, vb. Gibi ayrımcı davranışlara asla tolerans göstermeyiz.

İK işe alım ekibi veya bölgelerdeki ilgili bölge yöneticileri ilk mülakatı uygun başvuru sahipleri ile birlikte yaparlar. Pozisyon için belirlenen nitelik ve yeterliliklere bağlı olarak kişilik envanteri, dil yeterlilik testleri ve yetkinlik bazlı görüşmeler yapılır. Uygun olan adaylar daha sonraki görüşmeler için ilgili hat yöneticilerine yönlendirilir.

İnsan Kaynakları, tüm seçim ve yerleştirme süreçlerinin sonucu olarak onaylanan başvuru sahiplerine bir iş teklifi sunar.

Performans Yönetim Sistemi

Performans Yönetim Sistemi, kurumsal ve çalışan performansının sürdürülebilir bir şekilde geliştirilmesini amaçlamaktadır. Kurumsal hedef ve performansa dayalı PMS uygulamamız, iş hedeflerini sayısal verilere dayanarak gerçek performansa göre değerlendirir.

Hedefler, yukarıdan aşağıya bir yaklaşımla kurumsal hedeflere uygun olarak basamaklandırılır. Çalışanlarımız acil durum müdürlerinin hedeflerini görür ve kendileri için önerdikleri SMART hedeflerini sisteme girer; ve asıl değerler, yönetici ve çalışan arasındaki anlaşma üzerine yıl boyunca izlenir. Her rol grubu için tanımlanan yeterliliklere karşılık gelen davranışlar, dönem içinde değerlendirilir.

Horoz Lojistik iş başvuru formu için TIKLAYIN

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı