İGA Havalimanı Personel Alım İlanı Yayımladı

İga Havalimanı farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Haberimizde verilmiş olan ilan için te

İGA Havalimanı Personel Alım İlanı Yayımladı
İga Havalimanı farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Haberimizde verilmiş olan ilan için tecrübe şartı aranmasının yanı sıra bazı şart ve isteklerde bulunmaktadır. Firmanın vermiş olduğu ilandaki şart ve istenen nitelikleri taşıyan adaylar resmi kariyer adresi üzerinden iş başvurusu aşamasına geçiş sağlayabilirler.

İLAN BİLGİLERİ

Teknik Lise (Meslek Lisesi veya Üniversite mezunları tercih edilir.), En az 3 yıl (Havaalanı tecrübesi tercih edilir), Bilgisayar: Microsoft Office Uygulamaları, Autocad, SAP vb.
BIM (Yapı Bilgi Modellemesi), Analitik düşünme, hızlı karar verme ve problem çözme becerisine sahip olmak,Takım çalışması için uygun, Güçlü iletişim ve koordinasyon,
Askerlik görevini erkek adaylar için tamamladı. İstanbul’un Avrupa yakasında ikamet edebilecektir.

Sorumluluk kapsamındaki tüm çalışmaların havalimanının ihtiyaçlarına göre yapılmasını sağlamak. Faaliyetleri tam olarak uygulamak. Gerekli yedekleri geri almak için, sorumlu konularla ilgili önlemleri yedekleyin. Sorumlu olduğu konularla ilgili dokümantasyon ve raporlama işlemlerinin doğru ve eksiksiz yapılmasını sağlamak. Sorumluluk kapsamındaki tüm süreçlerin atık yönetiminin mevzuata ve diğer şartlara uygun olarak yönetilmesini sağlamak. Ekipmanın sorumluluğunda ekipmanın bakımı sağlanarak iyi bakımlı ve kullanışlı bir durumda tutulmasını sağlamak. Sorumluluk kapsamındaki tüm çalışmaların havalimanının ihtiyaçlarına göre yapılmasını sağlamak. Faaliyetleri tam olarak uygulamak. Gerekli yedekleri geri almak için, sorumlu konularla ilgili önlemleri yedekleyin.
Sorumlu olduğu konularla ilgili dokümantasyon ve raporlama işlemlerinin doğru ve eksiksiz yapılmasını sağlamak. Sorumluluk kapsamındaki tüm işlemlerin atık yönetimi, mevzuat ve diğer şartlara uygun olarak yapılmasını sağlamak. Ekipmanın sorumluluğunda ekipmanın bakımı sağlanarak iyi bakımlı ve kullanışlı bir durumda tutulmasını sağlamak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İga iş başvurusu işlemleri https://goo.gl/iN7sJz adresi üzerinden gerçekleştirilecek olup adaylar ilgili adresi kopyalayıp tarayıcıya yapıştırarak ilgili ilan sayfasına ulaşabilirler.
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 09:31
YORUM EKLE