Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI İsken İş Başvuru Formu 2019

İsken İş Başvuru Formu 2019

0
PAYLAŞ

İskenderun Enerji Üretim isken iş başvuru formu yayınlamış olup, adayların başvurularını almaktadır. İsken iş başvurusu sitemi ile öz geçmiş havuzu oluşturmakta ve personel açığı olduğunda bu havuzdan ihtiyaçlarını gidermektedir.

1,5 Milyar USD’lik yatırım miktarı ile ülkemizin en büyük uluslararası yatırımlarından biri olan İSKEN-Sugözü Enerji Santralı, Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu enerjiyi çevreye duyarlı,sürekli ve güvenilir bir şekilde temin ederek ulusal ekonomiye katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte İSKEN-Sugözü Enerji Santralı; yöresinde istihdam ve yerel ekonomik gelişmeye katkı yapmayı hedeflemiştir.

Bu nedenle de imkanları ölçüsünde yerel istihdamın ve yerel tedarik ağının gelişimine büyük önem vermekte ve bu alanlarda ilk günden bu yana gayret göstermektedir. İSKEN-Sugözü Enerji Santralı’nın inşaat ve montaj işlerini gerçekleştiren ve uluslararası müteahhitlik kuruluşlarından oluşan konsorsiyum için çalışan sayısı zaman zaman 5.000’e ulaşmış olup ortalama çalışan sayısı 3.500 olarak gerçekleşmiştir.

İsken İş Başvuru Formu için TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here