İŞKUR akaryakıt sorumlusu alımı için iş ilanları yayımladı

İŞKUR akaryakıt sorumlusu alımı için iş ilanları yayımladı

İŞKUR üzerinden farklı kadrolarda görev verilmek üzere iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Akaryakıt istasyonlarında istihdam edilmek için farklı bölgelerde akaryakıt istasyon sorumlusu alımı yapılacağı bildirildi. Akaryakıt istasyon sorumlusu olarak iş başı yapmak isteyen adaylar Türkiye iş kurumu İŞKUR aracılığı ile iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvuru işlemlerine başlayabilirler.

Akaryakıt İstasyonu sorumlusu, en az lise mezunu, bay personel alınacaktır.

KARABÜK ilindeki akaryakıt istasyonun  tüm finans, personel, vardiya yönetimini, denetimini  ve raporlamasını yapabilecek, Bilgisayar office programlarını kullanabilen, müşteri ilişkileri kuvvetli, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek akaryakıt istasyon yöneticisi.

AKARYAKIT İSTASYONUNU YÖNETEBİLECEK MUHASEBESİNİ TUTACAK ( acs )

Küçükköy de bulunan akaryakıt istasyonumuza markette çalıştırılmak üzere market satış görevlisi alınacaktır. Küçükköy de ikamet edenler önceliğimiz olacaktır.

Alım yapılacak bölgeler ise Osmaniye, Karabük, İstanbul ve Gaziantep olarak açıklanmıştır. İlgili bölgelerde akaryakıt istasyon sorumlusu olarak görev almak isteyen adaylar Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden üye girişi sağladıktan sonra ilgili ilanlara iş başvurusunda bulunabilirler.

Akaryakıt sorumlusu iş ilanları için TIKLAYIN

İLAN365

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 15:29
YORUM EKLE