İşkur aracılığı ile çok sayıda beden işçisi alımı yapılacak

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile 9 binden fazla beden işçisi alımı yapılacak. Beden işçisi alım ilanlarına nasıl ulaşılır ve beden işçisi alımları hakkında gerekli bilgiler haberimizde verilmiştir. İşte ayrıntılar...

İşkur aracılığı ile çok sayıda beden işçisi alımı yapılacak

İşkur üzerinden çok sayıda beden işçisi alınacak. Türkiye İş Kurumundan verilen ilanlara göre 8 binden fazla beden işçisi alımı yapılacağını açıklandı. Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden gelen ilanlara göre beden işçisi alımları özel sektör bünyesine alınacaktır. Beden işçisi kadrosu için alım yapacak şirketlerin isimleri ve diğer bilgilere haberimizde yer verilmiştir.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI YAPACAK ÖZEL ŞİRKET İSİMLERİNDEN BAZILARI?

İŞkur'dan beden işçisi alacak şirketler ise şöyledir; Beden işçisi kadrosuna işçi alımı yapacak olan özel sektörden bazıları ise şöyledir; Başatlı boru profil, Özkimsam kimya, Alan zeytincilik, Yakup çilingir, Öztadal unlu gıda, Mvs plastik, Rad tek radyatör, Çayözü organik tarım işletmeleri, Asge metal iç ve dış ticaret gibi firmalar beden işçisi kadrosu için alım sağlayacaktır.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI YAPAN KURUMLARA NASIL ULAŞILIR?

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden beden işçisi kadrosuna alım yapan kurumları bulabilmek için aşağıda verilen İŞKUR bağlantısına giderek hangi özel firmaların beden işçisi alımı yaptığını takip edebilirsiniz. Özel şirket isimlerini görebilmek için Türkiye iş kurumuna üye girişi sağlamanız gerekecektir.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMLARINA NASIL İŞ BAŞURUSU SAĞLANIR?

Beden işçisi alımı ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda verilen bağlantıya giderek üye girişi sağlamalı ve ya üyelik yoksa üye olarak gerekli profil bilgileri işlemlerinden sonra ilanlar üzerine tıklayıp "başvur" butonunu kullanarak beden işçisi alımlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Beden işçisi alım ilanları için: https://bit.ly/2MUeiEg

Kaynak: İşin Olsa

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 21:11


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER