İŞKUR Aralık ayı işçi alımı ilanları yayınlandı

Aralık ayı içerisinde Türkiye iş kurumu üzerinden işçi alımı yapılacağı açıklandı. İşkur'dan Aralık ayı içerisinde beden işçisi, özel bekçi, aşçı, aşçı yardımcısı, bahçıvan ve bisküvi imalat işçisi alımı yapılacağı bilgisi verildi.

İŞKUR Aralık ayı işçi alımı ilanları yayınlandı

Aralık ayı işkur işçi alımı ilanları yayınlandı. Aralık ayı içerisinde Türkiye iş kurumu İŞKUR aracılığı ile bir çok farklı firma işçi alımı yapacak. Aralık ayı içerisinde İŞKUR üzerinden farklı meslek grupları için işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Peki işkur üzerinden hangi kadrolara işçi alınacak, ilanlara nereden ulaşılacak ve işçi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılacak? işte işçi alımı detayları...

ARALIK AYI İŞÇİ ALIMI KADROLARI AÇIKLANDI

Türkiye iş kurumu İŞKUR aracılığı ile Aralık ayının girmesi ile birlikte güncel iş ilanları da yayımlandı. Farklı meslek gruplarından işçi alımı yapılacak olup bunlar ise beden işçisi, özel bekçi, aşçı, aşçı yardımcısı, bahçıvan ve bisküvi imalat işçisi gibi kadrolar olduğu bildirildi. Adaylar belirtilmiş kadrolar için yayınlanan iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu aşamasına geçmek için haberimizde verilmiş meslek gruplarına giderek incelemelerini yapabilirler.

ARALIK AYI İŞÇİ ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvuru işlemleri için adayların yapması gereken Türkiye iş kurumu İŞKUR adresine giderek üye girişi yapmalı ve ardından online olarak beden işçisi, özel bekçi, aşçı, aşçı yardımcısı, bahçıvan ve bisküvi imalat işçisi gibi kadrolara iş başvurusunda bulunabilirler. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için üye kaydınızın bulunması gerekmektedir.

İŞKUR iş ilanları

Beden işçisi -

Özel bekçi 

Aşçı

Aşçı yardımcısı

Bisküvi imalat işçisi

Bahçıvan 

Kayıt

Adayların iş başvurusu gerçekleştirebilmesi için ilk adımı kayıttır. İŞKUR iş ilanlarından yararlanmak isteyen adayların Türkiye iş kurumu portalına üye olması gerektiği bildirilmiştir. İş veren ve iş arayan tarafından sorunsuz işlemlerin gerçekleştirilmesi için iş arayan kişinin doğru bilgilerinin olması zorunlu olduğu için bu sebeple iletişim bilgilerinizi, eğitim, meslek ve kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak girerek kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminin yanı sıra adaylar e-devlet şifrelerini kullanarak yine işkur portalına üye girişi sağlayabileceği açıklanmıştır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sultan yüksel
sultan yüksel - 8 ay Önce

Bahçivanilk işi arıyorum uzun zaman dir is sizim lütfen yardımcı olursunuz.05419664266

sezgin  ilhan
sezgin ilhan - 8 ay Önce

temizlik isi