İŞKUR'dan farklı şehirlere özel bekçi alımı yapılacak

Farklı şehirlerde istihdam edilmek üzere özel bekçi alımı yapılacağı Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden ilan edilmiştir. Bekçi alımlarının yapılacağı şehirlere ve diğer alım detaylarına haberimiz üzerinde ulaşabilirsiniz.

İŞKUR'dan farklı şehirlere özel bekçi alımı yapılacak

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde görevlendirilmek üzere özel bekçi alımı yapılacağı açıklandı. Özel bekçi alımı ilanlarından yararlanmak isteyen adaylar haberimizden hangi şehirlere bekçi alımı yapılacağını, başvuruların hangi sayfadan gerçekleştirileceği hususunda bilgi edinebilirler.

BAŞVURU ŞARTLARI İŞKUR SAYFASINDA YAYINLANDI!

Adaylar özel bekçi alımı şartlarını ilanları inceleyerek ulaşmaları gerekmektedir. Özel bekçi alımlarını farklı şirketler gerçekleştirdiği için başvuru şartları da birbirinden farklılık göstermektedir.

BEKÇİ ALIMI HANGİ ŞEHİRLERE YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayınlanan özel bekçi alımlarının hangi illere yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda Gaziantep, Edirne, İstanbul, Ankara, Ülke Geneli ( çalışma adresi: Kırşehir ), İzmir ve Amasya şehirlerine özel bekçi alımı yapılacağı bildirildi.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURULARI İŞKUR'DAN YAPILACAK!

Özel bekçi alımı ilanlarına başvuru işlemleri Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden yapılacak olup, adaylar haberimizde verilen İŞKUR resmi internet adresini ziyaret ederek ve üye girişi yaparak bekçi alımı ilanlarına başvuruda bulunabileceklerdir.

BEKÇİ ALIMI İLANLARINA BAŞVURU İŞLEMLERİ!

Adaylar bekçi alımı ilanına başvuru sağlamak için İŞKUR resmi adresi olan https://bit.ly/2NsZedF adresine giderek İŞKUR'a üye girişi sağlamak ve açık bekçi ilanlarını inceledikten sonra başvuru aşamasına geçerek başvurularını tamamlayabilirsiniz.

İLAN365

YORUM EKLE