İŞKUR'dan kamu dışı bekçi alımı yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden bazı özel firmalar bünyesinde görevlendirmek üzere kamu dışı bekçi alımı yapacaklarını açıkladı. Bekçi alımı ilanlarına nasıl başvuru yapılır, alım yapılacak iller ve alım yapacak şirketler haberimizde verilmiştir.

İŞKUR'dan kamu dışı bekçi alımı yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile verilen ilanlar doğrultusunda özel sektöre bekçi alımı yapılacak. Bekçi alımları kamu dışı gerçekleştirilecek olup, hangi il üzerinden alımların yapılacağı, bekçi alımı ilanlarına iş başvurusu nasıl yapılır gibi bilgilere haberimiz üzerinden ulaşarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte İŞKUR'dan bekçi alımı detayları...

Kamu dışı bekçi alımı yapılacak bölgeler nedir?

Ankara,

Manisa,

Gaziantep,

Konya,

Balıkesir,

Kocaeli,

Denizli,

Eskişehir,

Bilecik,

Erzurum,

İstanbul gibi bölgelerden kamu dışı bekçi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu dışı bekçi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Kamu dışı bekçi alımlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar öncelik olarak https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2164 adresine gitmeli, Türkiye iş kurumu İŞKUR'a kayıt olmalı ve ya üye girişi sağlamalı daha sonra bekçi ilanlarının detaylarına giderek başvuru şartlarını incelemeli eğer şartlar size uygunsa " başvur" butonunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile yayınlanan kamu dışı bekçi alımlarını yapacak firmalar ise; Müsan makine üretim şirketi, Tutuşsan oto şirketi, Hüsnü özbey yem sanayi şirketi, Selçuk çeltik pirinç ve ticaret, Ersa demir çelik sanayi, Eray plastik, Eco cold soğutma, Oral et entegre tesisleri ve Topkapı boya şirketi kamu dışı bekçi alımı gerçekleştirecektir.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 00:21
YORUM EKLE