İŞKUR'dan Kasım ayı işçi alımı ilanlarına nasıl ulaşılır?

İŞKUR işçi alımı ilanları Kasım ayında da yayınlanmaya devam ediyor. Bir çok özel firma ve kamu kurumu Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden ilanlarını yayınladı. Bu kapsamda farklı kadrolarda ve farklı illerde görevlendirilmek üzere İŞKUR'dan işçi alımları yapılacak. Peki İŞKUR işçi alımı ilanlarına iş başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR iş ilanlarına nereden ulaşılır? tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

İŞKUR'dan Kasım ayı işçi alımı ilanlarına nasıl ulaşılır?

Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden kamu kurumları ve özel sektörde faaliyetlerini sürdüren firmalar işçi alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Farklı iş kadrolarında görevlendirmek ve farklı illerde istihdam etmek üzere işçi alımı ilanları yayınlandı. Peki İŞKUR üzerinde yayınlanan işçi alımı ilanlarına nereden ulaşılır ve işçi alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu sağlanır? tüm bilgiler aşağıda verilmiştir. İşte ayrıntılar...

İŞKUR İŞ İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

Kasım ayı İŞKUR işçi alımı ilanları için yapmanız gereken https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giderek " ara " butonuna basmanız İŞKUR'da yayınlanmış olan tüm iş ilanlarını listeleyecektir. Bulunduğunuz bölgedeki ilanları listelemek için il ve ilçe kısmından bölgenizi seçerek " ara " butonuna basmanız veya sadece kamu ilanlarını listelemek için ise " iş yeri türü " kısmını " kamu " olarak belirleyebilir ve daha sonrasında " ara " butonuna basabilirsiniz. 

İş başvuru işlemleri için ise İŞKUR sistemine kayıt olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir. Adaylar e-devlet şifreleri ve T.C numaralarını kullanarakta İŞKUR sistemine giriş sağlayabilir ve ilanları yukarıda belirtlien şekilde açtıktan sonra iş başvuru işlemlerine geçebilirler.

İŞKUR'DAN ALIM YAPILAN TÜM KADROLARA NASIL ULAŞILIR?

Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) üzerinden alım yapılan tüm kadrolara ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx adresini kullanmanız yeterli olacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati köseöz
Necati köseöz - 10 ay Önce

Injaat bekcilik

Selamlar Serafettinⁿ donmez dogum yeri Bartin
Selamlar Serafettinⁿ donmez dogum yeri Bartin @Necati köseöz - 8 ay Önce

Selamlar diliyoruz is ariyorum calismak istiyorum maden olsun ister belediye olsun ne isler varsa calisirim

Gülçin albayrak
Gülçin albayrak - 10 ay Önce

Eve iş istiyorum

Necati köseöz  izmir Karşıyaka
Necati köseöz izmir Karşıyaka - 10 ay Önce

Injaat bekcilik işleri

Necati köseöz izmir karslyaka
Necati köseöz izmir karslyaka - 10 ay Önce

Injaat bekcilik

FurkanOzer
FurkanOzer - 10 ay Önce

Defol ve

Metin kara
Metin kara - 8 ay Önce

Güvenlik şoför

Muhlis çevik
Muhlis çevik - 8 ay Önce

Öncelikle hayırlı çalışmalar günümüz turkiyesinde ekonomikmen zor şartlardayız hele bunlardan birisi de iş sizlik benim mesleğim kaynakçıyım vede şöförlüyümde var ama yinede sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz bu iki meslekten birini yapmam lazım tabiki sizlerinde katkılarıyla tşk ler ediyorum iyi çalışmalar diliyorum.