İŞKUR üzerinden beden işçisi alımı yapılacak!

İŞKUR üzerinden beden işçisi alımı yapılacak!

Beden işçisi kadrosu için alımlar İŞKUR'dan devam ediyor. Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile bir çok firma 8 binden fazla beden işçisi kadrosu için alım yapacağını duyurdu. 2019 yılında beden işçisi kadrosu için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar haberimiz üzerinden beden işçisi alımlarına nasıl ulaşılır? nereden iş başvurusu yapılır detaylı şekilde öğrenerek iş başvuru aşamasına geçebilirler. İşte detaylar...

BEDEN İŞÇİSİ ALIMLARINA NASIL ULAŞILIR?

Adaylar İŞKUR'da yayınlanmış beden işçisi alımlarına https://bit.ly/2O2sPe5 sayfasına giderek ulaşabilecekleri gibi yine aynı sayfa üzerinden iş başvurusunda bulunabileceklerini bildirmek isteriz. Peki iş başvurusu tam olarak nasıl yapılır?

Beden işçisi kadrolarına ulaşmak için yukarıda verilen adrese giderek üye kaydı yapmalı veya üye kaydınız varsa üye girişi sağlamalı ya da e-devlet T.C numaranız ve şifrenizi kullanarak İŞKUR sistemine giriş sağladıktan sonra ilan detayları içerisinde yer alan başvur butonundan faydalanarak ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

TÜM İŞKUR İŞÇİ ALIMI İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

İŞKUR üzerinden yayınlanmış olan tüm kadrolara ulaşmak isteyen adaylar ise https://bit.ly/2NA3Xvo adresine giderek Türkiye iş kurumu İŞKUR'da yayınlanmış olan tüm açık iş kadrolarını "ara " butonuna basarak listeleyebilir ve incelemelerini gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 20:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan Altunay
Ramazan Altunay - 9 ay Önce

İş arıyorum

Ü mit  bilgen
Ü mit bilgen - 7 ay Önce

iş ariyorum