İŞKUR üzerinden Ekim ayı işçi alımı için ilanlar yayınlandı

İŞKUR iş ilanları 2019 yılında da yayımlanmaya devam ediyor. İş arayan vatandaşlar için İŞKUR'da ilanlar yayımlandı. Kamu kurumları ve özel sektörde istihdam edilmek üzere her geçen gün farklı ilanlar yayımlanıyor. İŞKUR'dan kamu kurumları ve özel sektör tarafından farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacak. Peki İŞKUR personel alımı ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır? Haberimizin devamında Türkiye İş Kurumu İŞKUR resmi internet adresi üzerinden ilanlara bakabilir, detaylara ulaşabilirsiniz.

İŞKUR üzerinden Ekim ayı işçi alımı için ilanlar yayınlandı

Kamu kurumları ve özel sektörde yer alan kuruluşlar personel alımında İŞKUR'dan yararlanmaya devam ediyor. Son yayımlanan ilanlar doğrultusunda İŞKUR'da 40 binden fazla işçi ve personel alımı yapılacak. İŞKUR'da yayımlanan işçi ve personel alımı ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar açık iş pozisyonlarını incelemeye aldıktan sonra açık kadrolar kapanmadan iş başvurularını yapabilirler. Peki İŞKUR personel alımı ilanlarına nasıl ulaşılır ve iş başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR İŞ İLANLARI

Adaylar aşağıda verilmiş İŞKUR resmi sitesi üzerinden il il filtrelemenin yanı sıra açık kadrolar üzerinden alfabetik sıralama yaparak açık kadroları görüntüleyebilirler.

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanmış işçi ve personel alımı ilanlarına iş başvuru işlemleri Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden online olarak yapılacaktır. Online olarak iş başvurusu yapmak isteyen adaylar İŞKUR sistemine kayıt olmalı ve profil bilgilerini tamamladıktan sonra iş başvuru işlemlerine geçebilirler.

İŞKUR GÜNCEL İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR ilanları

İŞKUR İLANLARINA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

İŞKUR iş ilanlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar İŞKUR güncel iş ilanlarının bulunduğu sayfaya giderek açık iş pozisyonlarını inceleyebilir, sisteme üye olabilir veya üyelik işlemi önceden yapılmış ise e-devlet şifresi ile de İŞKUR'a girerek iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvuru işlemleri için ilan detaylarına girdikten sonra " başvur " butonunu kullanmanız gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 20:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
AZİZ BAYSAL
AZİZ BAYSAL - 13 ay Önce

ÖZEL GÜVENLİK

Musa Aksoy
Musa Aksoy - 13 ay Önce

Çalışmak istiyorum ve iş konusunda yapamadığım iş yoktur

Saim gundogdu
Saim gundogdu - 13 ay Önce

Koruma Guvenlik onlisans mznuyum yaşim 43 ozellesen seker fab magduruyum.isssizm .

Saim gundogdu
Saim gundogdu - 13 ay Önce

Koruma Guvenlk onlisans mzyum 3 yuksek onur belgem var issizim corum seker fab cikarttilar

Serkan kalpak
Serkan kalpak - 9 ay Önce

Kaynakçı ustasıyım deneyim 25 yıl ve aynı zamanda emekliyim yaşım 1975

sevda bolat eliaçlk
sevda bolat eliaçlk - 11 ay Önce

okul işi şehit cengiz ortaokulu varllk mahallesi temizlik

sevda bolat eliaçlk
sevda bolat eliaçlk - 11 ay Önce

okul işi şehit cengiz ortaokulu varllk mahallesi temizlik

Arife mamaşoglu
Arife mamaşoglu - 11 ay Önce

Üsküdar çivarında çayservis ve temizlik iş arıyorum
41 .07 yıl deneyim