Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

24 Aralık 2018 Pazartesi 16:43:14

İŞKUR üzerinden firmalar büro memuru alıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı firmalar büro memuru kadrosu için alım yapacağını ilan etti. Özel şirketler büro memuru alımı için bazı ba

Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı firmalar büro memuru kadrosu için alım yapacağını ilan etti. Özel şirketler büro memuru alımı için bazı başvuru şartı ve eğitim seviyesi bilgilerini paylaşmış olup adayların verilmiş şart ve bilgileri taşıması ve uygunsa ilanlara başvuruda bulunması gerekmektedir.

Firmaların her birisi birbirinden farklı olduğu için büro memuru ilanlarının başvuru, eğitim ve tarih bilgileri de birbirinden farklıdır. Sizler daha net ve ayrıntılı bilgi için İŞKUR adresine giderek incelemelerinizi yapabilirsiniz. İlan365.net olarak sizlere ilanlardan karma olarak derlediğimiz şartları aşağıda veriyoruz.

İŞKUR'da yer alan rastgele ilanlardan derlediğimiz başvuru şartları ise; lise ve dengi okul mezunu olmak, diğer bir firmanın ilanında en az ilköğretim mezunu olma şartı bulunmaktadır. Ayakkabı imalatı yapan firmamızda ihracat ilişkileri kurma açısından İYİ DERECEDE İNGİLİZCE bilen ve konuşma becerisi olan, Tercihen fatura / e arşiv ve e muhasebe konusunda bilgisi olan, büro personeli alınacaktır. Çalışma Saatleri : Haftaiçi 08:00-18:00 Telefon yoluyla ulaşmaya çalışan adayların bilgileri dikkate alınmayacaktır.

Haberimizde verilmiş başvuru şartları yukarıda belirttiğimiz gibi derleme olup sizler daha net ve hangi firmanın ne gibi şartlar istediğini incelemek için haberin sonunda bulunan İŞKUR adresine gitmeniz gerekmektedir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Özel sektör büro memuru alım başvuruları için İŞKUR'un resmi adresine giderek önce giriş yapmalı veya kayıt işlemi yapılmadı ise kayıt işlemi yapılmalı veya daha kolay olarak e-devlet girişi ile giriş yaparak işlemlerinizi daha basit şekilde yapabilirsiniz.

Büro memuru ilanları için TIKLAYIN

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı