Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI İşkur üzerinden firmalar Temizlik Görevlisi Alımı yapıyor-Farklı firma ilanları

İşkur üzerinden firmalar Temizlik Görevlisi Alımı yapıyor-Farklı firma ilanları

İŞKUR üzerinden çeşitli firmalar temizlik görevlisi alımı yapıyor

0
PAYLAŞ

İŞKURUMU üzerinden farklı şirket ve firmalar temizlik görevlisi istihdamı yapacağını duyurmuştur. İlan yayımlayan firmaların bünyesinde temizlik görevlisi olarak görev almak isteyen adaylar haberimizden gerekli başvuru bilgilerini alabilirler.

Temizlik görevlisi kadrosu için istihdam sağlayacak firmalar farklı olduğu için başvuru tarihleri, başvuru şartları ve eğitim bilgileri gibi detaylarda farklılık göstermektedir. Bu nedenle temizlik görevlisi olarak görev almak isteyen adayların verilmiş bağlantı üzerinden hangi ilden ve hangi şirketlerin alım yaptığını inceleyebilirler.

Bu incelemelerin ardından başvuru şart ve diğer bilgileri de inceledikten sonra firmaların ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler. İLAN365 olarak sizlere birkaç alım yapan firmaya ait ilanları aşağıda listeliyoruz.

 

Başvuru işlemleri için ise aşağıdaki resimdeki gibi tc kimlik numarası ve şifre ile veya e-devlet sistemi ile giriş yapınız.

Giriş işleminden sonra en altta bulunan başvur butonunu kullanarak ilanlara başvuru sağlayabilirsiniz.

İlanlar için https://goo.gl/LmokT2 adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here