İşkur üzerinden güvenlik görevlisi alımı yapılacak

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden Gözen Güvenlik şirketi 100 güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Antalya Havalimanı projesinde görevlendirilecek olan güvenlik görevlileri için 2,300 TL ve sgk gibi daha saymadığımız imkanlar sunulacağı ve lise mezunu adayların veya liseye devam eden adayların başvuru yapabileceği bildirildi.

İşkur üzerinden güvenlik görevlisi alımı yapılacak
İşkur üzerinden verilen ilan ile 100 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapılacağı bildirildi. Gözen Güvenlik şirketi tarafından alım yapılacak olup Antalya havalimanı projesi için güvenlik alımlarının yapılacağı açıklandı.

GÖZEN GÜVENLİK ANTALYA HAVALİMANI ( Uçak Özel Güvenlik) Bay Güvenlik Personeli Alımlarımız başladı. ANTALYA HAVALIMANI servis güzergahları ; UNCALİ MURATPAŞA ERENKÖY .KEPEZ ,KONYAALTI ,ANTALYA MERKEZ, AKSU ( HAVAALANINA YAKIN BÖLGE ) Lise mezunu veya Liseye devam eden, 35 yaşını aşmamış,Askerliğini yapmış,en az 1.70 boyunda kilo orantılı prazentabl Bay güvenlik personelleri alınacaktır. 2.300 tl Maaş + Agi + Mesai imkanı + ssk + yemek + servis.Kariyer hedefi olan sivil havacılık ve daha birçok egitim alarak Gözen Güvenlik ailesinin bir bireyi olmak istiyen arkadaşlar. FREEBIRD HAVAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI GÜZELOBA MAH.BARINAKLAR BULVARI KIDAN PLAZA 226/A (GÜZELOBA MİGROS'UN 2 YAN BİNASI).

Başvuru için sizlere haberimizin devamında verilen adrese giderek giriş yapmalı veya üye olmalısınız. İlgili işlemleri gerçekleştirdikten sonra işkur üzerinden verilen güvenlik görevlisi ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 14:38
YORUM EKLE