Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI İŞKUR’dan personel alımı! farklı kadrolarda alım yapılacak…!

İŞKUR’dan personel alımı! farklı kadrolarda alım yapılacak…!

3
PAYLAŞ

Kurum farklı kadrolarda istihdam oluşturmak için özel sektörün işçi alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana birçok kişiyi iş veren ile buluşturan ve buluşturmaya devam eden İŞKUR, özel sektörün kurye, beden işçisi ve aşçı ilanlarını yayınlayarak iş arayanlara ulaştırıyor. Söz konusu ilanlara başvuru sağlamak isteyen adayların ilanlarda belirtilen başvuru şartlarını taşıyor olmasının yanı sıra İŞKUR sistemine kayıtlı olması gerekmektedir.

Adaylar ilgili adresi ziyaret ederek açık iş sayısı bölümünden ilgili kadroların yanı sıra diğer açık iş pozisyonlarına ulaşarak iş başvuru aşamasına geçebilirler.

ALINACAK KADROLAR

– Kurye,

– Aşçı,

– Beden İşçisi,

İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan özel sektör ilanlarına başvuruda bulunmak için ilgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız. İlanlar için https://goo.gl/jvYqnC adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

Beden işçisi ilanları için TIKLAYIN.
Bahçıvan ilanları için TIKLAYIN.
Kurye için TIKLAYIN

Başvuru işlemleri için ise aşağıdaki resimdeki gibi tc kimlik numarası ve şifre ile veya e-devlet sistemi ile giriş yapınız.

Giriş işleminden sonra en altta bulunan başvur butonunu kullanarak ilanlara başvuru sağlayabilirsiniz.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here