İŞKUR'dan personel alımı yapılacak

Türkiye İş Kurumu üzerinden hem özel sektör hemde kamu kurumları işçi personel alımı yapacağını ilan etti. Sizlerde İŞKUR üzer

İŞKUR'dan personel alımı yapılacak
Türkiye İş Kurumu üzerinden hem özel sektör hemde kamu kurumları işçi personel alımı yapacağını ilan etti. Sizlerde İŞKUR üzerinden yayınlanmış ilanlardan faydalanarak iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız haberimizde verilmiş detayları takip ederek başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

TYP üzerinden alım yapacak kurumlar


Sivas Belediyesi, Sivas İl Özel İdaresi, Sivas Polis Meslek Eğitim, Sivas Orman İşletme Müdürlüğü, Sivas Orman Fidanlık Müdürlüğü, Sivas İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Karaman İl Özel İdaresi, Güzelyurt Kaymakamlığı, Aksaray Belediye Başkanlığı, Aksaray İl Özel İdaresi, Ağaçören Kaymakamlığı gibi kurumlar alım yapacaktır.

Özel sektörden birçok şirket alım yapacak olup, yine birçok kadro için alım yapılacaktır. Bu kadrolardan bazıları ise kurye, bahçivan, beden işçisi, güvenlik görevlisi, aşçı, aşçı yardımcısı, özel bekçi, çevre mühendisi gibi saymadığımız birçok kadro için alım yapılacaktır.

İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPILIR?


İŞKUR üzerinden yayınlanmış ilanlara başvuru sağlamak için öncelikle haberimizde verilmiş adreslere giderek ilanları incelemeniz, üye girişi sağlamanız ve size uygun olan ilanların detaylarına giderek "başvur" butonunu kullanarak işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
Beden işçisi ilanları için TIKLAYIN.

Bahçıvan ilanları için TIKLAYIN.

Kurye için TIKLAYIN

TYP işçi alımı ilanları için TIKLAYIN

Başvuru işlemleri için ise aşağıdaki resimdeki gibi tc kimlik numarası ve şifre ile veya e-devlet sistemi ile giriş yapınız.Giriş işleminden sonra en altta bulunan başvur butonunu kullanarak ilanlara başvuru sağlayabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 00:11
YORUM EKLE