İspark İş Başvurusu 2019

İspark,

İspark İş Başvurusu 2019
İspark, İBB iştiraki olarak kurulmuş olup kariyer sayfası üzerinden adayların iş başvurularını almaktadır.

İş müracaatları 11.08.2014 tarihinden itibaren www.istirakler.com adresinden elektronik ortamda kabul edilecektir. Bu nedenle bizzat gelerek elden, faksla, elektronik posta, mektup vb. yollarla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.En alttaki "Yeni Kayıt" seçeneği tıklanır, açılan sayfada yer alan ekrandaki bilgiler doldurularak kayıt olunur. (Girilen e-posta adresine hesap doğrulama (aktivasyon) mesajı gönderileceği için, aktif olarak
kullandığınız bir e-posta adresi belirtiniz)Elektronik postanız (e-mail adresi) yoksa elektronik posta adresi ilgili posta sağlayıcılarından (gmail, hotmail, yahoo, vb) alınır.Epostanızı açarak gelen aktivasyon mailindeki linke tıklanır. (Linke tıklanılamazsa gelen maildeki metin kopyalanarak adres çubuğuna yapıştırılır.) "Aktivasyon Başarıyla Tamamlandı" yazısı görülür. (Epostanızda spam olarak da görülebilir)"İstirakler.com" adresine tekrar girip tanımlanılan kullanıcı ad ve şifresiyle giriş yaparak Cv kaydı yapılır.

Zorunlu alanlar başta olmak üzere doldurabilecek tüm alanlar doldurulur, "kaydet" tuşuna basılarak kayıt edilir.
(Cv’niz Tc kimlik numaranız ile işleme alınacağından, yalnız bir sefer başvuruda bulunabilirsiniz. Lütfen bilgilerinizi dikkatlice ve eksiksiz doldurunuz)En son sekme olan "Başvuru Tamamla" bölümünden Başvurum esnasında vermiş olduğum bilgilerin doğruluğunu beyan ve taahhüt eder, aksinin tespiti durumunda başvurumun geçersiz sayılmasını ve hakkımda yapılacak işlemi "Kabul Ediyorum" butonuna basılarak işlem tamamlanır.Cv’ler İnsan Kaynakları uzmanları tarafından değerlendirilerek, ihtiyaç duyulması halinde Profilinize uygun bir iş fırsatı oluştuğunda şirketlerimize yönlendirilmeye çalışılır.İş arama durumunuz ya da tercihleriniz değiştiğinde mutlaka sistemde gerekli düzeltmeleri yapmalısınız.

Başvurunuz altı ay geçerli kabul edilecektir. Bu süreden sonra güncellenmeyen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır!

Cv’nizi altı ayda bir www.istirakler.com adresinden güncelleme yapmanız gerekmektedir!

İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak, 2005 yılında “Güvenle Park Güler Yüzle Hizmet“ sloganıyla sürücülere kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için kurulmuştur.

İSPARK’ın kuruluş amacı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait katlı, açık ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden sistemli bir şekilde yönetip işletmek, kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirmektir. Şehir içi trafik yoğunluğunun azaltılmasına katkı sağlamak için projeler üreten İSPARK, yeni yapılacak otoparkların nereye yapılacağını stratejik olarak belirlemek ve ağırlıklı olarak katlı, zeminaltı ve teknolojik otoparklar yapmak için çalışmaktadır.

İSPARK, şehir içinde kısa süreli parklanmayı teşvik etmek ve uzun süreli parklanmayı ana arterlerden alıp, yoğunluğu daha az olan bölgelere aktarmak için çalışmaktadır. Birçok farklı proje ve yeniliği İstanbul ile buluşturan İSPARK, birbirine entegre ulaşımın sağlanmasına destek vermektedir. Eğitimli ve teknolojik donanımlı çalışanlarıyla verdiği modern hizmetin yanı sıra İSPARK, “Tekne Park”, “Heliport”, “Cep Otogarı”, “Akıllı Bisiklet”, “Park Et Devam Et”, ‘Teknolojik Otoparklar”, “Akıllı Uygulamalar” gibi projeler ile İstanbul’daki trafik yoğunluğunu azaltmaya yönelik çözümlere katkı sağlamaktadır.

İspark İş Başvurusu için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 15:15
YORUM EKLE