İstanbul Havalimanı'na çok sayıda personel alımı yapılacak!

İstanbul Yeni Havalimanı toplamda 250 personel alımı yapacak! Türkiye İş Kurumu üzerinden verilen ilan doğrultusunda İstanbul Yeni Havalimanı toplam

İstanbul Havalimanı'na çok sayıda personel alımı yapılacak!
İstanbul Yeni Havalimanı toplamda 250 personel alımı yapacak! Türkiye İş Kurumu üzerinden verilen ilan doğrultusunda İstanbul Yeni Havalimanı toplamda 250 personel alacağını bildirdi. Başvuruda bulunacak olan adaylar bilgilendirme personeli olarak görev yapacaktır.

My Staff İnsan Kaynakları bünyesinde 25 Şubat'ta başlayacak proje için İstanbul Yeni Havalimanı'nda bilgilendirme personeli olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun dönemsel çalışma arkadaşları aramaktayız.

Bilgilendirme Personeli: 250 İlanda yer alan bilgiye göre 25 şubat 2019'da başlatılacak proje kapsamında İstanbul Yeni Havalimanında bilgilendirme personeli olarak görev alacak adayların aşağıda verilen şartları taşıması gerekmekte olup dönemsel olarak personel aranmaktadır.

Akıcı şekilde ingilizce konuşabilmek, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, iletişim becerisi kuvvetli, vardiya sistemi ile çalışabilecek ve ilanda belirtilmiş Arapça ve diğer dilleri bilmesi tercih sebebi olarak belirtilmiştir. Son başvuru tarihi olarak 13 şubat 2019 belirtilmiş olup çalışma adresi LEVENT MAH. SÜMBÜL SOK NO:5 BEŞİKTAŞ İSTANBUL / TÜRKİYE olarak belirlenmiştir.

Başvuru gerçekleştirmek isteyen adaylar aşağıda bulunan resimlerden yola çıkarak bilgi edinebilirler. İlana başvuru sağlamak isteyen adaylar https://goo.gl/kqtqyu adresini kopyalayıp tarayıcılarına yapıştırarak ilana ulaşabilirler.
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 23:03
YORUM EKLE