Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı Yapıyor! Başvuru Detayları!

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı Yapıyor! Başvuru Detayları!

0
PAYLAŞ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı farklı kadrolarda görev vermek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Havalimanı bünyesinde yer almak isteyen adaylar aşağıdan ilanların genel nitelik ve iş tanımı bilgilerine ulaşarak inceleme yapabilirler.

Alınacak Kadrolar

Kafe servis elemanı ve otopark memuru kadroları için alım yapılmaktadır. En az lise mezunu olan adaylar ilgili ilanlara başvuru sağlayabileceklerdir. Bunların yanı sıra ingilizce dil bilgisine sahip olması aranan şartlar arasında yer almaktadır.

GENEL NİTELİKLER
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Lounge operasyonlarında görevlendirmek üzere; En az lise mezunu, İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İletişim yeteneği kuvvetli, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen daha önce hizmet sektöründe deneyimi olan, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda yiyecek içecek operasyonu yürütülen İç Hat ve Dış Hat Lounge alanlarında servis verilmesi.

GENEL NİTELİKLER
En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Müşteri odaklı, iletişimi kuvvetli ve dikkatli, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Otopark Memurları alınacaktır. Otopark İşletme planına göre, müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda otoparka giren araçların çıkışında ücretlerinin tahsil edilmesi, kasa devir teslimini eksiksiz yapmak, vardiya bitiminde kasa evraklarını ve raporlarını bağlı olduğu birime iletmek.

Havalimanı başvuru işlemlerini resmi adres üzerinden yapacak olup öncelik üye veya giriş yapmanız gerekmektedir. Bu işlemlerinizden sonra iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlan detayları için https://goo.gl/zd6dk1 adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here