İstanbul Silah Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019

İstanbul Silah ve Savunma A.Ş., 2003 yılında Erol Kurt tarafından İstanbul - Ümraniye'de avcılık ve spor ateşli silah üretimi için kurulmuş bir san

İstanbul Silah Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019
İstanbul Silah ve Savunma A.Ş., 2003 yılında Erol Kurt tarafından İstanbul - Ümraniye'de avcılık ve spor ateşli silah üretimi için kurulmuş bir sanayi şirketidir. İstanbul Silah şirketine iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar haberimizden bilgi edinebilirler.

İSTANBUL SiLAH VE SAVUNMA A.Ş.

İstanbul Silah, ilk yıllarda Impala, CZ Turka ve Mikado yarı otomatik av tüfeklerini ABD ve dünya pazarlarına başarı ile üretip ihraç etti ve tanınmış markalar için özel etiket parçaları ve av tüfekleri üretmeye başladı. İstanbul Silah, Amerikan ve Avrupa pazarlarının gereksinimlerine dayalı bir kalite kontrol kültürü oluşturdu ve 2016 yılında Impala Plus kinetik yarı otomatik av tüfeği testlerini başarıyla tamamladı.

Impala Plus'ın patenti alındıktan ve dünya çapındaki silah mağazalarının raflarında yerini almasının ardından, İstanbul Silah, ürün yelpazesine .308 Bolt Aksiyon Tüfeği, "Monza" dedi. Monza, İstanbul Silah tesisinde sıfırdan% 100 tasarım olarak üretildi.

İstanbul Silah, 15 yıl içinde üçüncü fabrika binası olan 18.000 m2'lik tesisinde, 230 silahla İstanbul Silahına sığabilecek şekilde 230 çalışanı ile AR-GE çalışmalarına ve imalatına devam ediyor. İstanbul Silah, Ahşap, plastik enjeksiyon, boya ve kaplama dahil% 100 iç imalatını tamamladı. alıcı ve varillerin işlenmesi ve% 98 ihracat oranı ile çalışmaktadır.

İstanbul Silah, “Tesis Güvenlik Sertifikası, Tüfekli Ateşli Silahlar Üretim Lisansı, ISO 9001: 2015 Kalite ve ISO27001 Bilgi Güvenliği sertifikalarına sahiptir. İstanbul Silah, Türkiye'de Küçük Silah Sektöründe Yetkili Ekonomik Operatör (AEO) sertifikasına sahip tek firmadır. İstanbul Silah, teknolojiye ve insana yatırım yaparak, profesyonel ve deneyimli mühendislik ekibinin yaptığı patent ve yeni tasarım sayısını artırarak, Türk küçük silah sektörünü taşımaya devam ediyor.

İstanbul Silah şirketine iş başvurusu 2 türlü gerçekleşmekte olup, birincisi personel@istanbulsilah.com mail adresini kullanarak yapılmaktadır. İkincisi ise kariyer adresi üzerinden eğer varsa güncel iş ilanları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güncel iş ilanları için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 18:39
YORUM EKLE