İstanbul Sultanbeyli SYDV Personel Alacak!

İstanbul Sultanbeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplamda 2 kişilik büro görevlisi alımı yapacağını ilan etmiştir. 14 Aralık 2018 tari

İstanbul Sultanbeyli SYDV Personel Alacak!
İstanbul Sultanbeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplamda 2 kişilik büro görevlisi alımı yapacağını ilan etmiştir. 14 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bilgisayar Ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.
- 4 Yıllık eğitim veren üniversitelerin Sosyoloji, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak.
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Aktif araç kullananabilmek
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

ÖZEL ŞARTLAR

1- 4 Yıllık eğitim veren üniversitelerin Sosyoloji, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak. 2- Bilgisayar Ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 3- En az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak. Aktif olarak araç kullanabilmek. 4- İstanbul İli sınırları içerisinde ikamet etmek. 5- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engelli bulunmamak. 7- Başvurular şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 8- İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağırılır. Başvuru tarihinin sona ermesini müteakiben mülakata katılmaya hak kazananlar için mülakat tarihi ve saati Sultanbeyli Kaymakamlığı internet sitesi www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmeleri gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İŞE ALIM SÜRECİ

Adaylar tarafından online olarak yapılan başvuru ?Ön başvuru? niteliğinde olup özel şartlarda belirtilen mezun olduğu bölüme ait diploma (veya mezuniyet belgesi) ve sürücü belgesinin asılları ile birlikte evrak teslim süresi içerisinde Vakfa müracaat edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin fotokopileri Vakıfça teslim alınacaktır. Bu belgelerin Vakfa teslim edilmesi sonrasında başvuru sonuçlanmış olacaktır.

Bu evrakları teslim etmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Evrak teslimi 17/12/2018 Pazartesi günü saat 17:00 a kadar elden yapılacaktır. Postayla evrak teslimi kabul edilmeyecektir. Mülakat tarihi ayrıca www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Başvuru Başlangıç tarihi :07/12/2018 Cuma Başvuru Bitiş tarihi : 14/12/2018 Cuma En Son Evrak Teslim tarihi : 17/12/2018 Pazartesi
Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 23:02
YORUM EKLE