İzmir İŞKUR güncel iş ilanları! İzmir'de çok sayıda iş ilanı yayınlandı

Türkiye iş kurumu İŞKUR tarafından İzmir bölgesi için çok sayıda meslek grubundan iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'da yayınlanan güncel iş ilanları kapsamında, İzmir bölgesinde çok sayıda işçi alımı yapılacağı bildirildi. Güncel iş ilanlarına iş başvuruları Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirilecek olup, hangi meslek gruplarından işçi alımı yapıldığı ve iş başvuruların nasıl yapıldığı haberimizin içeriğinde yer almaktadır...

İzmir İŞKUR güncel iş ilanları! İzmir'de çok sayıda iş ilanı yayınlandı

Türkiye iş kurumu İŞKUR üzerinden verilen ilanlar doğrultusunda İzmir ili için çok sayıda iş ilanı yayınlandı. İşkur'da yayınlanan iş ilanlarına göre çok sayıda meslek grubu üzerinden işçi alımı yapılacağı bildirildi. Yayınlanan iş ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden online gerçekleştirilecek olup, başvuruya ait bilgiler aşağıda verilmiştir.

Aşağıda İzmir bölgesinde hangi meslek kollarından işçi alımı yapılacağı listelenmiştir. Verilen iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için öncelikle ilanların içerisinde yer alan iş başvuru şartlarını incelemeniz daha sonrasında kendinize uygun olan iş ilanına başvur butonunu kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlanlara başvuru yapabilmeniz için;

1- 18 yaşını tamamlamış olmanız,

2- ilanların içerisinde yer alan başvuru şartlarını taşıyor olmanız gerekmektedir.

Nasıl iş başvurusu yapabilirim?

Aşağıda verilmiş meslek kollarına iş başvurusu yapmak için öncelikle buraya tıklayıp iş ilanlarını incelemeniz daha sonrasında " il " kızmını " İzmir " olarak işaretlemeli ve " ara " butonuna basmanız İzmir bölgesinde yer alan iş ilanlarını listeleyecektir. 

Ara butonuna basmanız halinde İŞKUR İzmir ili üzerinden yayınlanmış olan güncel iş ilanları listelenecektir. Karşınıza çıkan iş ilanlarının üzerine tıklayarak ilanların başvuru şartlarını inceleyebilir ve " başvur " butonunu kullanarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için T.C numaranız ve şifreniz ile giriş sağlamanız veya resimde görüldüğü gibi e-devlet üzerinden T.C numaranız ve e-devlet şifreniz ile de Türkiye iş kurumu İŞKUR'a giriş sağlayarak iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir ilinde hangi kadrolarda işçi alımı yapılacak? ( bu kadrolar İŞKUR'da sürekli yenilendiği için değişiklik gösterebilir, olmayabilir )

1- Kimya mühendisi,

2- Makineci,

3- Oto yıkama elemanı,

4- Cnc router operatörü,

5- Mermerit döküm işçisi,

6- Cam fiyat kalıplama işçisi,

7- Güvenlik görevlisi,

8- Motosikletli kurye,,

9- Beden işçisi,

- Ziraat mühendisi, gıda mühendisi, yazılım geliştiricisi, demir doğramacı, aşçı, sevkiyat görevlisi, kimya teknikeri, şoför-yük taşıma, makine montaj işçisi, aşçı yardımcısı, bahçıvan, şoför yolcu taşıma, metal mamuller montaj işçisi, cnc apkant pres tezgahı operatörü, cnc lazeleme kesme operatörü,Gıda İşlemecisi, CNC Programcısı,Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi,Ambar/Depo Görevlisi. Elektrik Teknikeri, Bilgisayar Programcısı,NC/CNC Tezgah Operatörü, Kamyon Şoförü,Vinç Operatörü,Süt Ve Ürünleri Teknikeri,Forklift Operatörü, Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı ve Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) ve Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik gibi kadrolarda işçi alımları yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 21:08
YORUM EKLE