Kızılay Personel Alımı 2019-Tapu yönetim uzmanı ve Sosyal Hizmet Uzmanı!

Kurum 2 farklı kadro için personel alımı yapacak! Türk Kızılayı tapu yönetim uzmanı ve sosyal hizmet uzmanı gibi daha saymadığımız birçok kadro

Kızılay Personel Alımı 2019-Tapu yönetim uzmanı ve Sosyal Hizmet Uzmanı!
Kurum 2 farklı kadro için personel alımı yapacak! Türk Kızılayı tapu yönetim uzmanı ve sosyal hizmet uzmanı gibi daha saymadığımız birçok kadro için personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu.

Tapu yönetim uzmanı kadrosu için; Adayların lisans mezunu olma şartının yanı sıra tercihen harita kadastro ve tapu kadastro bölüm mezunları aranmaktadır. Tapu yönetim sektöründe en az 3 sene tecrübesi olan, SPK lisans sahibi olması tercih sebebi olarak belirtilmiştir. Bunları yanı sıra word, excel gibi office programları hakkında bilgisi olan ve Ankara ilinde çalışacak olan adaylar aranmaktadır.

Sosyal hizmet uzmanı kadrosu için: üniversitelerin sosyal hizmet bölümlerinden mezun olan adayların en az hizmet alanında 2 yıl tecrübe sahibi olması aranmaktadır. İlanda belirtilmiş dil şartlarına hakim olmak ve askerlik ile ilgisinin olmaması gerekmektedir.

Bu 2 kadro dışında da alım yapacak olan kurumun diğer kadroları ise şöyledir;

Veri Doğrulama Uzmanı, Program & Proje Uzmanı, Transfer Yönetimi Uzmanı, Emlak Yönetimi Uzmanı, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü, Proje Yönetim Ofisi Müdürü, Bilgi Yönetim Merkezi Birim Yöneticisi, Proje Yönetim Ofisi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Profesyoneli, Bilgi Yönetim Merkezi Profesyoneli ve Gençlik Çalışanı gibi kadrolarda da alımlar yapılacaktır.

İlgili kadrolar için başvuru aşamasına geçmek isteyen adaylar kurumun resmi kariyer adresi olan KIZILAY KARİYER adresine giderek başvuru aşamasına geçebilirler.
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 15:32
YORUM EKLE