Kızılay ve Yeşilay farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak

Türk Kızılayı ve Yeşilay farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu.

Kızılay ve Yeşilay farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacak

Kızılay ve Yeşilay kariyer adresi aracılığı ile vermiş olduğu ilanlar neticesinde personel alımı yapacağını açıkladı.

Kızılay kariyer adresi üzerinden personel alımı ilanları yayınladı. Kızılay farklı kadrolarda yapacağı personel alımlarını yine farklı bölgeler üzerinden alacağını açıkladı. Belirtilen bölgelerde görevlendirmek üzere 8 kadro için personel alımı yapacak olan Kızılay, belirtilen şartların taşınması halinde adayların başvurularını kabul edeceğini bildirdi. Kızılay iş ilanlarına üniversite mezunu olan adayların başvuru yapabileceği talep edildi ve ilanlar için verilen başvuru süresi hakkında bir bilgi aktarılmadı. 

Kızılay personel alımı için verilen kadrolar ise;

Doktor, raporlama program sorumlusu, doğrulama ve gözlem asistanı, toplum merkezi yöneticisi, gençlik çalışanı gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıkladı. Doğrulama ve gözlem asistanı kadrosu için istenen şartlar ise; üniversitelerin dört senelik eğitim veren bölümlerinden mezun olmak, iletişim becerisi yüksek, ofis programlarına hakim, askerlik görevini yapmış ya da 2 sene tecilli olmak, takım çalışmasına uyum sağlayabilen, sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabilen, ileri seviyede Arapça biliyor olmak gibi şartlar aranmaktadır.

Yeşilay personel alımı için verilen bilgiler ise;

Öncelikle belirtmek gerekirse haberimizde verilmiş Yeşilay iş ilanları değişiklik gösterebilmektedir. Halkla ilişkiler uzmanı, sosyal hizmet uzmanı, eğitim uzmanı, bilimsel çalışmalar süpervizörü gibi kadrolar için alımlar yapacaktır.

Yeşilay'ın aldığı kadrolar farklı olduğu için başvuru şartları da değişiklik göstermekedir. Adaylar haberimizin devamında verilmiş olan adres üzerinden açık kadrolara ulaşarak başvuru şartlarını inceleyebilirler.

Yeşilay'a iş başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

Yeşilay iş başvurularını alırken resmi kariyer adresi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlere verilmiş olan Yeşilay kariyer adresine giderek öncelik üyeliğiniz yoksa üye olmanız veya üyeliğiniz varsa üye girişi yaparak Yeşilay iş ilanlarını incelemeniz gerekmektedir. Sizlere şartları uyan ilana "başvur" butonunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kızılay ilanları için: www.kariyer.net/firma-profil/turk-kizilay-4093-28976

Yeşilay ilanları için: goo.gl/z7aRV6

Not: Kurumların güncel iş ilanları değişiklik gösterebilmektedir.

İLAN365Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER