Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

21 Eylül 2019 Cumartesi 11:01:00

Kızılay ve Yeşilay personel alımı için güncel iş ilanları yayımladı

Türk Kızılayı ve Yeşilay farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu.

Kızılay ve Yeşilay kariyer adresi aracılığı ile vermiş olduğu ilanlar neticesinde personel alımı yapacağını açıkladı.

Kızılay kariyer adresi üzerinden personel alımı ilanları yayınladı. Kızılay farklı kadrolarda yapacağı personel alımlarını yine farklı bölgeler üzerinden alacağını açıkladı. Belirtilen bölgelerde görevlendirmek üzere 8 kadro için personel alımı yapacak olan Kızılay, belirtilen şartların taşınması halinde adayların başvurularını kabul edeceğini bildirdi. Kızılay iş ilanlarına üniversite mezunu olan adayların başvuru yapabileceği talep edildi ve ilanlar için verilen başvuru süresi hakkında bir bilgi aktarılmadı. 

Kızılay personel alımı için verilen kadrolar ise;

Doktor, raporlama program sorumlusu, iç kontrol müdürü, satınalma planlama ve destek müdürü, lojistik planlama ve talep yönetimi müdürü gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıkladı.

İç kontrol müdürü için istenen şartlar ise; lisans mezunu olmak, en az 5 sene deneyimli olmak, ofis programlarını kullanabilmek, askerlik ile ilgisinin olmaması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gibi şartlar aranmaktadır.

Yeşilay personel alımı için verilen bilgiler ise;

Öncelikle belirtmek gerekirse haberimizde verilmiş Yeşilay iş ilanları değişiklik gösterebilmektedir. yazılım geliştirme uzmanı, dış ilişkiler sorumlusu, proje uzmanı, eğitim uzmanı, ve idari işler müdürü gibi kadrolar için alımlar yapacaktır.

Yeşilay’ın aldığı kadrolar farklı olduğu için başvuru şartları da değişiklik göstermekedir. Adaylar haberimizin devamında verilmiş olan adres üzerinden açık kadrolara ulaşarak başvuru şartlarını inceleyebilirler.

Yeşilay’a iş başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

Yeşilay iş başvurularını alırken resmi kariyer adresi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlere verilmiş olan Yeşilay kariyer adresine giderek öncelik üyeliğiniz yoksa üye olmanız veya üyeliğiniz varsa üye girişi yaparak Yeşilay iş ilanlarını incelemeniz gerekmektedir. Sizlere şartları uyan ilana “başvur” butonunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kızılay ilanları için: www.kariyer.net/firma-profil/turk-kizilay-4093-28976

Yeşilay ilanları için: goo.gl/z7aRV6

Not: Kurumların güncel iş ilanları değişiklik gösterebilmektedir.

İLAN365

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı