Köfteci Yusuf Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı

Bir çok bölgede şubesi olan Köfteci Yusuf farklı kadrolarda istihdam sağlamak için personel alımı yapacağını açıkladı. Köfteci Yusuf personel alımı hakkında gerekli bilgi ve detaylar haberimizde bulunmaktadır. İşte ayrıntılar...

Köfteci Yusuf Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı
Köfteci Yusuf personel alımı yapacak. Köfteci Yusuf resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar ile personel alımı yapacak. Alınacak kadrolar, alıma ilişkin bilgiler ve diğer ilan detayları haberimizde yer almaktadır. işte detaylar...

KÖFTECİ YUSUF ŞİRKETİNİN ALACAĞI KADROLAR NEDİR? ( alınacak kadrolar değişebilir )

Köfteci Yusuf şirketinin alacağı kadrolar ise; bölge kasa sorumlusu, bölge kasap sorumlusu, restoran servs sorumlusu, kasap ve elektrik bakım teknisyeni kadroları için personel alımı yapacaktır. Peki hangi illerden alım yapılacak?

KÖFTECİ YUSUF HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK? ( bölgeler değişebilir. )

Şirketin alım yapacağı bölgeler ise; Eskişehir, İstanbul, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Kütahya, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Samsun ve Yalova gibi iller için personel alımı yapacaktır.

KÖFTECİ YUSUF İŞ BAŞVURUSU NASIL SAĞLANIR?

Adaylar Köfteci Yusuf şirketine iş başvurusunda bulunmak için https://www.kariyer.net/is-ilani/kofteci-yusuf-a-s-kasap-2179065 resmi adrese giderek güncel iş ilanlarını inceleyebilir, üye girişi yaparak da Köfteci Yusuf firmasına iş başvurusunda bulunabilirler.

Kaynak: İşinOlsa
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 01:09


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER