Kolin İnşaat İş Başvuru Formu 2019

40 yıldır faaliyetlerine devam etmekte olan Kolin İnşaat, 2019 yılı faaliyetlerine de devam ediyor. Kolin İnşaat şirketinin bünyesine katılmak istey

Kolin İnşaat İş Başvuru Formu 2019
40 yıldır faaliyetlerine devam etmekte olan Kolin İnşaat, 2019 yılı faaliyetlerine de devam ediyor. Kolin İnşaat şirketinin bünyesine katılmak isteyen adaylar için resmi kariyer adresi üzerinden Kolin İnşaat iş başvuru formu yayınlamış olup, adaylar ilgili sayfaya giderek doğru ve eksiksiz bilgiler ile iş başvurusu formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren Kolin İnşaat birçok projede yer almış ve almaya devam etmektedir. İstikrarlı bir şekilde sektöründe ilerlemeye devam eden ve bu istikrarını sürdürebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. İnşaat alanında yaptığı çalışmalar ve yatırımlar ile sektörde tutunmaya devam eden Kolin İnşaat firması bünyesine katılmak isteyen adaylar haberimizden gerekli Kolin İnşaat iş başvuru bilgilerine ulaşabilirler.

Kolin İnşaat İş Başvuru Formu 2019

Kolin inşaat firması kariyer adresi üzerinden iş ilanlarına yer vermemekte olup sadece adaylar için iş başvuru formu yayınlamıştır. Resmi kariyer adresinde verilen iş başvuru formu aracılığı ile şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken ilgili adrese giderek işlemlerinizi gerçekleştirmeniz olacaktır. İş başvurusu nereden ve nasıl yapılacak gibi sorular ise hemen aşağıda verilmiştir.


Kolin İnşaat iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?


Kolin İnşaat iş başvurularını alırken resmi internet adresinde yer alan kariyer sayfası altında iş başvuru formu vermiş olup cinsiyet, isim soyisim, doğum yeri, ev telefonu, kan gurubu, elektronik posta adresi, cep telefonu, meslek ve ehliyet gibi bilgileri sizlerden istemektedir. Bu bilgilerin yanı sıra birçok bilgi de istemekte olup bu bilgileri gerçek ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir.


Şirketin uyguladığı sosyal olanaklara da değinecek olursak personelin izin politikası yürürlükte olan iş kanununda belirtilen sürelere göre işlemektedir. Personele verilen sosyal imkanlar ise; yemekhane hizmeti, servis imkanı bulunmaktadır. Eğitim olanakları olarak ise kurum dışı ve içi eğitim verilmekte olup çalışma saati olarak 08:30 - 18:30 Öğle Tatili: 12:00 – 13:00 belirlenmiştir. Bu saatler genel müdürlük için geçerli olduğunu belirtmek isteriz.


Kolin İnşaat İş Başvurusu için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 14:50
YORUM EKLE