Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Makyol İş Başvuru Formu 2019

Makyol İş Başvuru Formu 2019

0
PAYLAŞ

Makyol adayların iş başvurularını almaktadır. Türkiye’nin önde gelen müteahhit firmalarından biri olarak kabul gören Makyol, aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir:

• Ağır inşaat ve altyapı (otoyollar, havaalanları, barajlar, tüneller, köprüler vb.)
• Ticari emlak
• Konut geliştirme
• Turizm yatırımları

Makyol, yarım yüzyıllık bilgi ve tecrübe ile iş zekasını, yeni çözümler üretme, uzun vadeli ilişkiler ve katma değer yaratma konusundaki güçlü teknik yetkinlikleriyle harmanlamaktadır.

Makyol’u rakiplerinden ayıran, müşteri memnuniyetine odaklanmış bir hizmet felsefesidir. Makyol, uluslararası arenada kendi ulusal pazarında olduğu kadar çok tercih edilen birinci sınıf bir müteahhitlik firmasıdır.

Makyol, sektörün önde gelen Türk ve uluslararası firmaları ile yurtiçi ve yurtdışında birçok ortak girişim projesini başarıyla yürütmektedir.

Makyol’un sürdürülebilir büyümesinin yol haritası, yönetim yaklaşımları, kalite felsefesi, güçlü değerleri, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda verdiği önemle tanımlanmaktadır Tüm bu konulardaki örnek davranışlarından olduğu gibi.

Makyol, tüm insanlık için doğru ve güzel olanı inşa etmeye devam edecektir.

Makyol İş Başvuru Formu için TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here