Mng Kargo Personel Alımı 2019

Tecrübeli olarak personel alımı yapacağını ilan eden Mgn kargo'da görev almak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri inceleyebilirler. Tercihe

Mng Kargo Personel Alımı 2019
Tecrübeli olarak personel alımı yapacağını ilan eden Mgn kargo'da görev almak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri inceleyebilirler.

Tercihen bir üniversite mezunu, Mağaza, Şube veya Birim yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Gelişmiş organizasyon ve takip yeteneği, Müşteri odaklı çalışma prensibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office ve diğer ofis araçlarının iyi kullanımı, Analitik düşünme, Temsil etme yeteneği güçlüdür.

Ünitenin ekipman ve personel yönetimini sağlamak,
Çalışanlar arasında takım ruhu yaratarak motive edici bir çalışma ortamı oluşturulması, Müşteri beklentilerini en iyi şekilde algılamak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri sadakati yaratmak, İş potansiyelini arttırmak için müşteri ziyaretleri yapılarak satış hedefleri gerçekleştirilir.

Başvuru işlemleri için https://goo.gl/evvzaV adresine giderek ilanları inceleyebilir ve başvuru aşamasına geçebilirler. İlgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.
Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 17:27
YORUM EKLE