Odaş Personel Alımı İlanı 2019

2010 yılından bu yana hizmetlerine devam etmekte olan Odaş, farklı alanlarda görevlendirmek üzere

Odaş Personel Alımı İlanı 2019
2010 yılından bu yana hizmetlerine devam etmekte olan Odaş, farklı alanlarda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

GENEL NİTELİKLER
- Üniversite mezunu,

- İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,

- Endüstriyel Tesis tecrübesi olan,

- Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,

- Çanakkale'de ikamet eden veya edebilecek,

ELEKTRİK ÜRETİM ODAŞ Şanlıurfa Kombine Çevrim Santrali 140 MW kurulu güce sahip olan Doğal Gaz Kombine Çevrim Santrali 2011 yılından beri faaliyettedir. ODAŞ Şanlıurfa Güneş Enerjisi Santrali 0,25 MW kurulu güce sahip olup 2014 yılından beri faaliyettedir. ODAŞ Köprübaşı Hidroelektrik Santralleri 8,2 MW kurulu güce sahip olup Ekim 2015 yılından itibaren ticari işletmeye geçmiştir. ELEKTRİK SATIŞ ODAŞ Enerji Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi 2012 yılından beri elektrik perakende satış alanında faaliyetlerine devam etmektedir. DOĞAL GAZ SATIŞ ODAŞ Doğal Gaz Satış AŞ 2013 yılında grubun bünyesine dahil edilen ODAŞ Doğal Gaz Satış AŞ grubun elektrik sektöründe oluşturduğu satış ağını Doğal Gaz sektörüne de taşımayı hedeflemektedir. MADENCİLİK Değerli Metaller Grup değerli metaller (Antimuan, altın, bakır, gümüş) alanındaki çalışmalarını Anadolu Export Maden Sanayi ve Ticaret AŞ ve Suda Maden AŞ bünyesinde yürütmektedir. Seçme ve Yerleştirme: İşe alım sürecinde Odaş Grubunun bir üyesi olma konusunda istekli adaylara, pozisyonun gereksinimlerine göre çeşitli ölçme ve değerlendirme sistemleri uygulanır. İşe alım süreci olumlu sonuçlanan adaylar Odaş Grubu tanıtımını içeren oryantasyon programına tabi tutulmaktadır. Üniversite öğrencilerine, mesleki bilgi, becerilerini arttırmak ve tecrübe kazandırmak amacıyla yarı zamanlı çalışma ve staj imkanları sağlanmaktadır. Meslek lisesi öğrencilerine ise eğitim dönemi boyunca kış stajı olanağı sağlanmaktadır.

Odaş iş başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

Kariyer adresi üzerinden ilanlar yayınlayan Odaş, yine başvurularını ilgili kariyer adresinden almaktadır. İlanlara başvuru sağlamak isteyen adaylar https://www.kariyer.net/firma-profil/odas-18290-40088 adresini kullanabilirler.
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 15:35
YORUM EKLE