Odaş tecrübeli Personel Alımı yapıyor! Santral İdari Amiri kadrosu!

Enerji sektöründe hizmet veren Odaş, tecrübeli personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu. Santral idari amiri kadrosu için alım yap

Odaş tecrübeli Personel Alımı yapıyor! Santral İdari Amiri kadrosu!

Enerji sektöründe hizmet veren Odaş, tecrübeli personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu. Santral idari amiri kadrosu için alım yapacak olan kurum tecrübeli adayların başvurularını değerlendirecektir.

GENEL NİTELİKLER
Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İdari İşler Birimi organizasyonu ve yönetimi alanında en az 10 yıl deneyimli (tercihen termik santral ve/veya saha deneyimli),
Yemek, personel taşımacılık ve temizlik hizmetleri ile ilgili taşeron yönetimi konusunda deneyimli,
MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,
Yöneticilik becerileri gelişmiş,
Konrol ve denetim mekanizmasını güçlü işletebilecek,
Problem çözme ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip,
İletişimi kuvvetli, analitik, dikkatli, titiz, disiplinli ve sorumluluk sahibi,
Organizasyon ve planlama becerisi yüksek,
Çanakkale’de ikamet eden veya edebilecek olan.

İŞ TANIMI
İdari İşler, Ambar, Satın Alma ve Destek Hizmetler (mutfak, temizlik, filo) bünyesindeki tüm ekip ve faaliyetlerin koordine edilmesi, düzenli yürütülmesi, Yemekhane, güvenlik, temizlik, personel servisleri ile ilgili faaliyetlerin yürütülmesi, Gerekli satın alma, bina bakım ve onarım altyapı işlerinin takibi, Isıtma, soğutma sistemleri, su, elektrik vb. alt yapı konularının takip edilmesi, arızaların giderilmesinin sağlanması, Her türlü şirket araç/gereçlerin tamir, bakım ve onarım işlemlerinin sağlanması, takip edilmesi, Personele sunulan ulaşım ve yemek hizmetinin aksamadan düzenli bir şekilde sağlanması, bu konuda hizmet alınan firma faaliyetlerinin denetlenmesi ve hizmet faturalarının kontrolü, İlgili kamu kurumları ile resmi ilişkilerin yürütülmesi, gerekli yazışma ve raporlamaların yapılması, Santral Yönetimi’ne düzenli raporlamaların gerçekleştirilmesi, İdari İşler kapsamına giren diğer tüm faaliyetlerin yürütülmesi.

İlan bilgileri için https://goo.gl/acouuv adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak incelemelerinizi yapabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 22:43
YORUM EKLE