Özel Sektör için Tecrübeli Katip ve İcra Katibi Alımı yapılacak!

2 farklı özel kurum katip ve icra katibi alımı yapacağını ilan etti. Alımlar özel sektör için olup başvuru ve diğer gerekli bilgileri taşıyan adaylar ilana başvuruda bulunabileceklerdir.

Özel Sektör için Tecrübeli Katip ve İcra Katibi Alımı yapılacak!
Alımlar kamu alımı olmayıp özel sektör için alınacaktır. 2 farklı özel kurum tarafından katip ve icra katibi alımı gerçekleştirilecektir.

KATİP GENEL NİTELİKLER

İcra dosyalarını takip aşamasından sonuçlandırma aşamasına kadar yönetebilecek
Tüm talep ve müzekkere işlemlerine hakim
Haciz tecrübesi olan ve haciz işlemlerinin gereğini yerine getirebilecek
Taahhüt düzenlemeyi bilen
Uyap ve uyap uyumlu programları kullanabilen
Katip birimi personellerini organize edebilecek
Öncelikli Olarak Sinerji, İcra Pro, YTS gibi icra programlarını kullanmış/kullanabilecek
Dosya taraması yaparak raporlama yapabilecek
İcra Müdürlükleri ile ilişkileri iyi düzeyde olan
Ekip çalışmasına uyumlu
Mesleğinde en az 5 yıl tecrübesi olan, Çalışma arkadaşları arıyoruz. Tecrübeli olan adayların başvuruda bulunabileceği ve toplamda 3 kişilik katip Ankara Çankaya bölgesinde bulunan Reşitoğulları hukuk bürosuna alınacaktır. İlan için TIKLAYIN

İcra Katibi; GENEL NİTELİKLER FARİLYA İŞ MERKEZİNDEKİ OFİSİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İŞ AHLAKI OLAN, KLAVYESİ HIZLI, DÜZENLİ, İLETİŞİM BECERİLERİ OLAN İCRA VE HACİZ ALANINDA ÇALIŞACAK TECRÜBELİ AVUKAT KATİBİ ALINACAKTIR Aday Kriterleri Tecrübe: 1 - 7 yıl tecrübeli adaylar Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun) Pozisyon Bilgileri Firma Sektörü: Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir) Ülke/Şehir: Ankara(Çankaya) İlan detayları TIKLAYIN

Başvuru işlemleri ilgili kariyer adresi üzerinden yapılacak olup belirtilen şartlar size uyuyorsa başvuru sağlayabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 22:46
YORUM EKLE