PepsiCo Üretim İşçisi Alımı İlanı Yayımladı

Meşrubat sektöründe yer alan PepsiCo firması bünyesinde görevlendirmek üzere üretim işçisi alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu olarak al

PepsiCo Üretim İşçisi Alımı İlanı Yayımladı

Meşrubat sektöründe yer alan PepsiCo firması bünyesinde görevlendirmek üzere üretim işçisi alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu olarak alım yapacak olan firma tecrübeli ve tecrübesiz adaylar arasından seçim gerçekleştirecektir.

İlan detayları

Lise veya MYO mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişim Becerisi güçlü, Vardiyalı Çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Üretilmiş olan paketlerin fiziksel kontrolünü yapar,hatalı paketleri ayırır , kalite standartlarına uygun paketleri kolilere doldurur, Promosyonlu ürünlerde hadiye makinelerini kullanır, makinelerin temizliğini yapar, üretime hazırlamada teknisyene yardım eder. Oluşan ıskarta paketleri açıp uzaklaştırılmasını sağlar Üretim bölümünde ihtiyaç olunca üretim bölümüne desteğe gider Güvenli çalışma ortamını korur AIB, Ürün Güvenliği ve Hijyen konuları ile ilgili tespit ettiği problemleri hat teknisyenlerine bildirir. Üretim ve paketleme hatlarının temizliğini ve düzenini sağlar, Günlük ve aylık takım toplantılarında aktif olarak yer alarak sonuçları ve plan gelişimlerini gözden geçirir, GEHSMS ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi prosedür ve talimatlara uygun olarak çalışmak.

Başvuru işlemleri resmi kariyer adresi üzerinden gerçekleştirilecek olup, https://goo.gl/1XDMVM adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmanız yeterli olacaktır.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 22:42
YORUM EKLE