Pınar, personel alımı yapacak

Pınar, personel alımı yapacak

1973 yılından bu yana sektörde hizmet sunan Pınar, 2 farklı kadroda personel alımı yapacağını açıkladı. Hangi kadrolarda personel alımı için iş ilanları yayınlandı ve iş başvurusu nereden ve nasıl yapılır haberimizde...

PINAR HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALACAK!

Kariyer adresinde yer alan bilgileri incelediğimizde Pınar Su ve İçecek şirketi 2 farklı kadroda personel alımı yapacak. Ticari pazarlama sorumlusu ve satış temsilcisi kadroları için alım yapacağını açıkladı.

Şirkete iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar ise https://bit.ly/32n70uQ adresini ziyaret ederek üye girişi sağlamalı veya üye olarak güncel Pınar iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

PINAR HAKKINDA BİLGİ

1973 yılında kuruluşundan bu yana, PINAR , gıda endüstrisinde lider bir marka olarak kendini konumlandırmış ve en yüksek kaliteyi arayan tüketicileri ayırt eden ürünler için seçme ürünler sunmaktadır. Yıllar içerisinde süt, et ve alkolsüz içecek sektörlerinde artan tüketici talebini karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi üretmiştir. Şirket, pazardaki lider konumunu korumak için, ürün yelpazesine paralel olarak global trendleri yakından takip etmektedir. Türkiye'de PINAR adı, pazara yeni ürünler getirmedeki yeniliğiyle bilinir.

Ana baba Yaşar Holding Yiyecek ve İçecek Grubu, beş binin üzerinde çalışanıyla çalışmakta ve PINAR Süt, PINAR Et, Yaşar Entegre Pazarlama, Çamlı Hayvan Yemi ve Hayvancılık, PINAR Su ve PINAR Gıda şirketlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Giderek artan bu rekabetçi zamanlarda, tüm şirketlerin güçlü markalar kurmaları, tüketicilere tercih ettikleri ürün seçeneklerini sunmaları, sürdürülebilir karlar üretmeleri ve uluslararası pazarlara açılmaları gerektiği kabul edilmektedir.  

Bununla birlikte, PINAR'da , tüketicinin ihtiyaçlarına odaklanmaya ve ürünlerin ödün vermeyen kalitesinde güven oluşturmaya öncelik verilmiştir. Ethos, başlangıcından beri, ürünleri her zaman sağlık, lezzet ve yenilik kaynağı olarak tanıtmak olmuştur . Yıllar geçtikçe , Spring of Life konsepti altındaki PINAR adını belirleyen nesillerde büyüdü . Bu Bahar ortaya çıktıkça, büyüdükçe ve geliştikçe, özünde kalmış üç sağlık, tat ve yenilik unsuru da var.

PINAR , Türkiye'de süt ve süt ürünleri ile ilgili sağlık yararlarına odaklanan ilk marka oldu. Ürün çeşitliliği yıllar geçtikçe arttıkça, şirket temel değerlerine sadık kaldı. Önde gelen bölgesel bir oyuncu haline geldiğinde, PINAR , süt ürünleri, et ve sudaki kilit sektör ürünlerini yalnızca iç pazarda değil, aynı zamanda dünya çapında bir dizi ülkede tüketicilerin tercih ettiği marka olarak seçtiğini görüyor. PINAR adına duyulan güven , şimdi Almanya sınırlarının ötesinde, Almanya ve Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetlerdeki ülkeler de dahil olmak üzere daha geniş bir destinasyon yelpazesine yayıldı.

Başarılı bir markanın en önemli kriterlerinden biri, marka kimliğinin tutarlılığını koruyabilmesi ve özellikle bir şirketin yeni faaliyetlere daldığı ve yeni bir ürün yelpazesine çeşitlenmeye çalıştığı gibi paylaşılan marka değerlerini yansıtabilmesidir. Başlangıçta PINAR , süt ve süt sektöründe güçlü bir marka olarak ortaya çıktı. Ancak, zaman içinde şirket, Türkiye'deki gıda endüstrisinin diğer alanlarında da geniş bir başarı yelpazesi gerçekleştirmiştir. Bu kazanımlar, ilk sağlıklı uzun ömürlü sütün, ilk hizmet vermeye hazır mayonezin, ilk krem ​​peynirin, ilk dondurulmuş et ürünlerinin, ilk paketlenmiş hindi ürünlerinin ve geri dönüşümsüz ilk şişelenmiş içme suyunun geliştirilmesini içerir.  PINARGeniş ürün yelpazesindeki her bir öğenin PINAR görüntüsüne uygun olmasının yanı sıra, markayı bütünüyle geliştirmek ve korumak için her zaman büyük özen göstermiştir .  

YORUM EKLE