Pınar Su Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yaşar Holding bünyesinde çalışmalarına devam etmekte olan Pınar Su personel alımı yapacak. Sizlerde Pınar Su iş ilanları ve

Pınar Su Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Yaşar Holding bünyesinde çalışmalarına devam etmekte olan Pınar Su personel alımı yapacak. Sizlerde Pınar Su iş ilanları ve iş başvurusu bilgilerini incelemek istiyorsanız haberimizden gerekli bilgileri alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Türkiye'nin Çalışan, Üreten, Lider Topluluklarından Biri ...

Paketlenmiş doğal kaynak suyunu 1984 yılında kurulan tesisi ile Türk tüketicilerine tanıtan Pınar Su, tüm iş süreçlerinde yüksek standartlarda lider bir firma olarak sektöre öncülük ediyor.

Sektör standartlarının çok üzerinde hijyenik bir ortama sahip olan Pınar Su, üretimden her baharda ilkbahardan dolum aşamasına kadar tüketime hazır olması için su üzerinde fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testler yapmaktadır.

Pınar Su, 2016 yılsonu itibariyle su sektöründe büyük şirketler arasında ulusal düzeyde satış yapan% 100 Türk sermayeli tek şirket olma çalışmalarını sürdürüyor. Yeni ürün geliştirme çalışmaları ile pazar payını artırmaya odaklanan Pınar Su, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir büyüme hedefleri geliştirme çalışmalarına devam ediyor.

Pınar Su İş İlanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 15:12
YORUM EKLE