Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

25 Temmuz 2019 Perşembe 14:09:00

PTTCell personel alımı devam ediyor

PTTcell kariyer adresi üzerinden verdiği ilan ile bünyesinde görevlendirmek için personel alımı yapacağını açıkladı. Aktif satış danışmanı kadrosu için alım sağlayacak olan Pttcell sadece Bursa'dan başvuru kabul edeceğini açıkladı.

PTTcell güncel iş ilanlarını yayınladığı kariyer adresi üzerinden yeni ilan yayınladı. Verilen ilan neticesinde PTTcell bünyesinde oluşan boş kadroyu doldurmak ve personel ihtiyacını gidermek amacı ile aktif satış danışmanı kadrosu için personel alımı yapacağını açıkladı. Pttcell aktif satış danışmanı kadrosunda görev almak isteyen adaylar haberimizden iş ilanı bilgilerini alarak kurumu iş ilanına başvuruda bulunabilirler. 

Alım detaylari nedir?

PTTcell yeni verdiği iş ilanı ile PTT merkezlerinde PTTcell hat satışı işlemi gerçekleştirecek personel arayışını olduğunu açıkladı. Hat satışı gerçekleştirecek adayların satış tecrübesinin olmasının yanı sıra sadece Bursa içinden başvuru alındığı özellikle belirtildi. Pttcell sadece Bursa içerisinden personel alımı yapacak olup, diğer illler için herhangi bir güncel iş ilanı yayınlamamıştır. Kurumu yayınladığı iş ilanını incelediğimizde 2 binden fazla görüntü almış ve toplamda 320 iş başvurusu gerçekleştirilmiştir.

Başvuru işlemleri https://bit.ly/2HQOa8C adresi aracılığı ile gerçekleştirilecek olup, adaylar ilgili kariyer adresine giderek ” başvur ” butonunu kullanarak kayıt işlemi yoksa kayıt işlemlerinin ardından PTTcell personel alımı ilanına başvuru sağlayabilecektir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı