Pttcell personel alımı ilanı yayınladı: satış temsilcisi alımı yapacak!

Pttcell geçtiğimiz günlerde iş ilanları yayınladı ve aktif satış temsilcisi kadrosu için personel alımı yapacağını açıkladı.

Pttcell personel alımı ilanı yayınladı: satış temsilcisi alımı yapacak!
Pttcell geçtiğimiz günlerde iş ilanları yayınladı ve aktif satış temsilcisi kadrosu için personel alımı yapacağını açıkladı. Pttcell toplamda 2 il üzerinden personel alımı sağlayacak olup, gerekli bilgi ve detaylar haberimizde verilmiştir. İşte pttcell alım detayları...

Pttcell hangi illerden alım yapacak?

Pttcell Bursa ve İstanbul bölgelerde faaliyetlerine devam edebilmek için aktif satış temsilcisi kadrosu için personel alımı sağlayacaktır. Belirtilen kadro için kaç personel alınacağı bildirilmemiştir.

İstanbul ili içi verilen detaylar ise şöyledir; prim, agi ve yemek olanakları olduğu belirtilmesinin yanı sıra aktif satış tecrübesi olan adaylar aranmaktadır diye belirtilmiştir. Bursa ili için verilen detaylar ise; Bursa ilinde yer alan ptt merkezlerinde pttcell hat satışı işlemleri yapacak ve tercih sebebi olarak satış tecrübesi olan adaylar aranmaktadır bilgisi aktarılmıştır.

Pttcel hakkında 

Ptt bünyesinde çalışmalarına başlayan ve mobil iletişim hizmetleri sunmaya başlayan Pttcell, yüksek kalitede hizmet sunma ve bu hizmetleri hesaplı olarak gerçekleştirmek için kurulmuştur. Pttcell hakkında gerekli bilgi edinmek isteyen kişiler resmi //www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ederek pttcell hakkında bilgi ve kampanyalardan haberdar olabilirler.

Pttcell iş ilanları için: https://isinolsun.com/is-ilanlari/?kw=ptt
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 06:39
YORUM EKLE