Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI PttCell Personel Alımı yapıyor!

PttCell Personel Alımı yapıyor!

0
PAYLAŞ

PttCell Personel Alımı yapacak! PTT iştiraklerinden birisi olan PTTCell yayınladığı ilan ile aktif satış temsilcisi alımı yapacağını duyurdu.

Ptt Merkez Müdürlüğü içerisinde pttcell mobil hat(faturali ve faturasiz) satış işlemlerini gerceklestirecek ve telekomünikasyon sektörü hakkında bilgi sahibi olan personel arayisimiz vardir.Basvurular sadece işin olsun uygulaması üstünden degerlendirilecek ve uygun olan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

Ayrıca personele prim, agi ve yemek imkanı sağlanacak bilgisi verilmiş olup toplamda kaç personel alınacak bilgi verilmemiştir. Ancak ilana başvuru sayısı 600’ü geçmiş gözükmektedir.

Kurum ilanını üçüncü taraf ilan sitesi üzerinden yayınladığı için başvuru işlemleri ilgili sitenin mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar verilen adresi kopyalayıp tarayıcısına yapıştırarak inceleme yapabilirler. https://goo.gl/Qn3VRZ

Başvur butonuna tıkladıktan sonra gerekli yönergelerini takip ederek başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here