PTTeM Personel Alımı Yapacak-İos Developer ve Php Developer!

Şirket iki kadrosu için personel alımı yapacak! Posta Telgraf Teşkilatı iştiraklerinden olan PTTeM uzun süredir personel alımı yapıyor. Firmanın kar

PTTeM Personel Alımı Yapacak-İos Developer ve Php Developer!
Şirket iki kadrosu için personel alımı yapacak! Posta Telgraf Teşkilatı iştiraklerinden olan PTTeM uzun süredir personel alımı yapıyor. Firmanın kariyer adresinde yer alan farklı kadrolar bulunmaktadır ve bu kadrolara elektronik ticaret için kategori sorumlusu ve yazılım üzerine personel ilanları bulunmaktadır. Kurumun yayımladığı ilanlarda belirtilmiş şartları taşıyan adayların başvurularının kabul edileceği açıklanmıştır.

PTTeM bu ilanlarında tecrübe şartı aramaktadır. Adayların tecrübeli olması ve istenilen şartları taşıması halinde başvuru butonu kullanılarak ilanlara başvuru sağlanacaktır.

Net developer: adayların bilgisayar mühendisliği bölümlerindenmezun olması ve bazı uygulamalar üzerinde deneyim sahibi olması istenmektedir. Bu iki kadronun yanı sıra farklı kadrolarda da alım ilanları bulunmaktadır.

İos developer: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · En az 3 yıl Swift ile iOS uygulama geliştirme konusunda deneyimli, · Swift ile aktif olarak çalışan ve Objective-C konusunda bilgi sahibi. · OOP konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, · HTTP, REST, JSON teknolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, · AutoLayout konusunda bilgi ve deneyim sahibi, · Unit test yazma konusunda bilgi sahibi, · Asenkron programlama tekniklilerine hâkim, · Popüler 3rd party kütüphaneleri kulanan (Firebase, Alamofire, SDWebImage, SnapKit), · Carthage, Cocoapod gibi farklı dependency tool'larını kullanmış ve blgi sahibi, · GIT süreçlerine hâkim ve süreç içerisinde aktif olarak kullanan, · Güncel Mobil Kullanıcı Deneyimi pratikleri hakkında bilgisi olan, · Sketch veya PSD olarak gelen tasarımların süreçlerini yürütecek bilgi ve deneyime sahip, · Farklı ekran boyutları için düzenleme yapma konusunda yetkin, · Geliştirilen Uygulamaların App store' da yayınlanma süreçlerinde yer almış ya da bilgi sahibi, · iOS development ve production sertifikaları hakkında deneyimli, · Clean Architecture, MVC, MVP, MVVM ve tasarım kalıpları gibi kavramlara hâkim, · Pozitif yaklaşımlı, müşteri ve çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın, · Agile/Scrum metodolojileri ile ilgili bilgi ve deneyim sahibi olan,

Adaylar https://goo.gl/hU2DLG adresinden bilgi edinerek eğer şartları taşıyor ise başvuru yapabilirler. İlgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 22:27
YORUM EKLE