PTTeM Tecrübeli Personel Alımı İlanları Yayımladı!

PTTeM kariyer adresi üzerinden yayınladığı ilanlar ile tecrübeli personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi. Alımlardan bazıları haberimizin deva

PTTeM Tecrübeli Personel Alımı İlanları Yayımladı!
PTTeM kariyer adresi üzerinden yayınladığı ilanlar ile tecrübeli personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi. Alımlardan bazıları haberimizin devamında verilmiştir.

E-ticaret kategori sorumlusu

PtteM Inc. Görevlendirilecek Kategori Yöneticisini arıyoruz. Üniversite mezunu,
E-ticaret sektörü en az 2 yıl deneyimli, İnternet teknolojilerinde deneyimli, internet üzerinden kampanya yönetimi konusunda deneyimli, Dijital pazarlama, e-seo konuları temel düzeyde bilgiyle, E-ticaret satış teknikleri ve arka ofis uygulamaları için Çok iyi MS Office uygulamaları, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışması, Güçlü yazılı ve sözlü iletişim, Motivasyon yüksek, sorumlu ve dikkatli Askerlik hizmetini (erkek adaylar için) tamamladı. Tercihen İngilizce konuş Ankara'da ikamet Yukarıdaki niteliklere sahip olduğunuzu söylerseniz, kariyerinize bir adım atmak için bize katılmanızı bekliyoruz. Rekabetçi satış stratejileri geliştirerek rekabet ortamına katılabilmek. Tedarikçileri ile pazardaki konumumuzu güçlendirir ve portföyüne günden güne güç katar, Pazar paylarını ve trendleri bir bakış açısından analiz edin, daha sonra bir ürün yelpazesi oluşturun ve satışları artırın, Satışların günlük, haftalık ve aylık bazda geliştirilmesi için hazırlanan raporları takip etmek, analizleri bu doğrultuda yapmak, Müşteri beklentilerine göre kategori yapısının oluşturulması.

.net developer

Bilgisayar Mühendisliği mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümleri, En az 4 yıla sahip olmak. Net web uygulama geliştirme deneyimi, C # ASP.NET dillerinde ve MSSQL veritabanında oldukça gelişmiş, Microsoft .NET uygulama geliştirme projeleri Kaynak kontrol teknolojilerini (Git, TFS) aktif olarak kullanmak, Proje yönetimi metodolojileri hakkında bilgi sahibi olur (Çevik, Scrum), E-ticaret işlemleri hakkında bilgi Tercihen MySQL veritabanı hakkında bilgi En az 3 yıl deneyim, PTTEM A.Ş. Yazılım Geliştirme metodolojilerine ve süreçlerine uyum sağlayarak uygulama geliştirme faaliyetlerinde yer almak, Uygulamalarda kullanılacak mimarileri ve teknolojileri belirleme, Gerektiğinde entegrasyon yapılarının oluşturulması, Diğer yazılım ekipleri ile uyum içinde çalışmak, Test süreçlerinin planlanmasını ve tamamlanmasını sağlamak, Son teknolojileri yakından takip etmek ve projelere uyarlamak.

İlanlar için TIKLAYIN


İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.
>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN
>>>Facebook için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 16:48
YORUM EKLE