PTTeM ve Türk Telekom toplamda 2 Personel Alımı Yapacak

İki farklı kurum bazı kadroları için personel alımı yapacağını kariyer adresleri üzerinden duyurdu. PTT iştiraklerinden birisi olan PTTeM ve Türk T

PTTeM ve Türk Telekom toplamda 2 Personel Alımı Yapacak
İki farklı kurum bazı kadroları için personel alımı yapacağını kariyer adresleri üzerinden duyurdu. PTT iştiraklerinden birisi olan PTTeM ve Türk Telekom farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımları düzenleyecek.

PTT iştiraklerinden birisi olan PTTeM'in alacağı kadrolar üst düzey kadrolar olup tecrübeli adaylar başvuruda bulunabilecektir. Aynı zamanda Türk Telekom şirketi de belirtilen kadro için en az 2 sene deneyim şartı aramaktadır.
PERSONEL ALIMLARI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI
Türk telekom belirttiği personel kadrosuna 1 personel alacak olup Network LAN ve WAN ürünlerinin kurulumu, konfigürasyonu, arıza tespiti ve arıza giderimi konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, CCNP RS, CCNP Datacenter, tercihen CCIE sertifikalarından en az bir tanesine sahip olan, Cisco Nexus ürün ailesinde en az 2 yıl tecrübeli adayların başvurularını değerlendireceğini kariyer adresinden bildirdi.

PTTeM şirketi ise kariyer adresi üzerinden verdiği ilan ile üst düzey personel alımı yapacağını ve adayların Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, En az 4 yıl .Net web uygulama geliştirme deneyimi olan, C#, ASP.NET dillerine ve MSSQL veritabanına ileri derecede hakim, Microsoft .NET uygulama geliştirme projelerinde yer almış, Source Control teknolojilerini (Git,TFS) aktif olarak kullanan şartları taşımasını istediğini belirtti.

PtteM için tıklayın

Türk Telekom için tıklayın

PTTeM ve Türk Telekom toplamda 2 personel alacağını ve bu alımların ise tecrübeli personeller arasından seçileceğini belirtti. İlanlarda belirtilmiş şartları taşıyan adaylar başvurularını ilgili kariyer adresi üzerinden yapacak olup, şartları taşımayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.
Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 02:09
YORUM EKLE