Roketsan 2 farklı kadro için personel alımı yapıyor! Başvuru Şartları Nedir?

Roketsan farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.

Roketsan 2 farklı kadro için personel alımı yapıyor! Başvuru Şartları Nedir?

1988 senesinde faaliyetlerine başlayan Türkiye'nin füze ve roket tasarımının yapılması, geliştirme aşaması ve üretimi konusunda lider bir kuruluş konumunda olan Roketsan personel alımı yapacağını bildirdi. Toplamda 2 adet kadrosu için alım gerçekleştirecek olan kuruluş başvuru şart ve iş tanımı gibi bilgilere de yer verdi.

Pazarlama Mühendisi; Kurum belirtilmiş kadro için üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olma şartının yanı sıra savunma alanında en az 2 senelik tecrübeli adaylar aramaktadır. Yeniliklere açık, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen, yazılı ve sözlü olarak iletişim becerisi kuvvetli adayların başvurularını değerlendirecektir. Bunların yanı sıra erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması ve iyi derecede ingilizce ayrıca tercihen Arapça, Rusça ve İspanyolca bilen adaylar aranmaktadır.

Pazarlama mühendisi için adayların tecrübeli olması istenmekte olup kurumsal iletişim ve tanıtım faaliyetlerinin desteklenmesini sağlayacak adaylar ilana başvuru sağlayabilecektir. Bu kadroda alınacak sayı belirtilmemiş olup Ankara iline alım yapılacaktır.

Ürün Yaşam Döngüsü Uzmanı; bu kadro için Roketsan mühendislik fakültelerinden mezun adaylar aramaktadır. İlanda belirtilmiş olan Bilgisayar , Elektrik Elektronik, Havacılık ve Uzay, Makine Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olmak, iyi seviyede ingilizce dil bilgisine sahip olmak, öğrenmeye açık, iletişim yeteneği gelişmiş, çözüm odaklı olabilmek aranan şartlar arasında yer almaktadır. Ayrıca erkek adayların askerlik ile ilgisinin olmaması istenmektedir.

Yapılacak işin tanımı ise PLM sisteminin kurulumunun yapılması, yönetim aşamasının gerçekleştirilmesi ve geliştirilmesi istenmektedir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Roketsan personel alımı ilanına başvuru sağlamak isteyen adayların https://goo.gl/NZPS9e adresine giderek güncel iş ilanlarını takip edebilir ve yayınlanmış ilanlara iş başvurusunda bulunabilir.
İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


>>>Facebook için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2018, 23:38
YORUM EKLE