Sarkuysan İş Başvuru Formu

İstanbul’un elektrolitik bakır ürünleri üretmek için önemli bir ticaret merkezi olan Kapalı Çarşı’nın altın bayileri ve kuyumcuları tarafında

Sarkuysan İş Başvuru Formu
İstanbul’un elektrolitik bakır ürünleri üretmek için önemli bir ticaret merkezi olan Kapalı Çarşı’nın altın bayileri ve kuyumcuları tarafından kurulan Sarkuysan, ismini kurucuların mesleklerinin ilk hecelerinden alıyor. Sizlerde Sarkuysan iş başvurusu yapmak istiyorsanız başvuru formunu kullanabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Temel insan kaynakları vizyonumuz, gerekli eğitim geçmişine sahip olan ve değerlerimizi paylaşma kapasitesine sahip kişileri üstlenmek, değişimlere hızla ayak uydurabilmek ve sürekli iyileştirme ilkesini benimsemektir. Bu çalışkan ve coşkulu insanlara, mutlu, üretken ve yaratıcı çalışan olabilecekleri bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlıyoruz.

DEGERLERİMİZ

Ortak değerlerimiz, Sarkuysan İnsan Kaynakları uygulamalarının temellerini oluşturur. Çalışanlarımızın paylaştığı ortak değerler büyük önem taşımakta ve geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan şirketimizin başarısına büyük katkıda bulunmaktadır.
Bu değerler toplumumuzun gelenek ve değerlerine duyarlılık, güvenilirlik ve güvenilirlik, hem iç hem de uluslararası pazarlar için müşteri memnuniyeti, ekip çalışması ve dayanışma, inovasyon dahil karşılıklı saygı ve şefkat etrafında oluşturulmuş dostça bir çalışma ortamı odaklı çalışma yaratıcılık, sürekli gelişim ve kendine güven.

UYGULAMALARIMIZ

İstihdam: İşe alınacak kişinin ortak değerlerimizle uyumlu olması ve aynı zamanda söz konusu pozisyon için gerekli niteliklere sahip olması esastır. Çalışanlarımız için yıllık olarak yapılan performans değerlendirmeleri çerçevesinde kariyer planlaması, ücretler ve kişisel gelişim politikaları oluşturulmaktadır.

Eğitim: Çalışanlarımızın eğitim gereksinimleri yıllık olarak analiz edilir ve buna göre eğitim planı hazırlanır. Eğitim programları mesleki, sosyal ve yabancı dil konularına odaklanmaktadır.

Pratik Eğitim: Sosyal sorumluluk ilkesi doğrultusunda, meslek lisesi öğrencilerine ve mezunlarına, şirkete ayrılan kontenjan derecesine göre yaz ve kış döneminde şirkette eğitim imkanı tanınmaktadır.

Ödül ve Öneri Sistemimiz: Her yıl şirketimizin farklı alanlarından 5 çalışana, 30 yıl boyunca şirketin kurucuları ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanan Cihan BEKTAŞ'ın adını veren Cihan BEKTAŞ Başarı Ödülleri verilir. Ayrıca yılın departmanı seçilir ve başarı bayrakları ilgili bölümlerine asılır. Çalışanların öneride bulunmaları teşvik edilir ve uygun öneriye sahip olanlar sistem tarafından ödüllendirilir. Ayrıca, üretime başlamasının ilk yıllarında, şirkete 5, 15 ve 25 yıl boyunca çalışmış olan çalışanlara şükran plakaları ve hediyeler verildi.

Sosyal Aktiviteler: Sarkuysan Klasik Türk Müziği Korosu, folklor ve dans gruplarımız, sportif aktiviteler, çeşitli durumlarda düzenlenen partiler ve karşılıklı ilişkilerin güçlendirilmesine yardımcı olan Sarkuysan Festivali gibi diğer sosyal etkinliklerle dostça bir çalışma ortamı yaratmaya katkıda bulunduğumuza inanıyoruz.

İŞ BAŞVURUSU VE DEĞERLENDİRMESİ

Başvurular ilk olarak insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir ve adayın becerilerinin ve geçmişinin söz konusu pozisyonun gereklilikleriyle buluşması durumunda, görüşme için kendisine ulaşılır. Aksi takdirde, verileri gelecek uygun bir boşluğun gerçekleşmesi durumunda veri tabanımızda depolanır.

Sarkuysan iş başvurusu için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 18:17
YORUM EKLE