Siemens Personel Alımı 2019-Teknik Personel!

Teknik personel kadrosu için personel alımı yapacağını bildiren Siemens, bu kadronun yanı sıra farklı kadrolarda da personel alımı yapacağını kari

Siemens Personel Alımı 2019-Teknik Personel!
Teknik personel kadrosu için personel alımı yapacağını bildiren Siemens, bu kadronun yanı sıra farklı kadrolarda da personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu.

GENEL NİTELİKLER

B sınıfı ehliyeti e sahip olmak * Okuma ve anlama seviyesin de ingilizce * MS Ofis programlarını kullanbilir olmak * Auto-Cad çizim programını kullanabilmek.

İŞ TANIMI

Siemens Türkiye Gayrimenkul Bölümü lokasyon yöneticisi ile birlikte Teknik personel olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız. * Bir tesisteki tek bir temas noktası olarak elektrik, HVAC, sıhhi tesisat veya kapıcı tesisler gibi tesis ve ekipmanların bakımını ve onarımını takip eder, yaptırır. * Yapılar, planlara karar verir ve gerekli faaliyetleri ve kaynakları koordine eder. * Protokol ve tesis denetimlerini tamamlar. * Tesis ile ilgili faaliyetlerin izlenmesi ve programlanması ve servis / talep çağrıları yapar. * İşletme Bakım grubu ile Bakım faaliyetlerini ve olay raporlarını ve belgelerini tamamlar.

* Harici servis sağlayıcı kadrosu ile işbirliği yapar. * İlgili yerel makamlarla idari temaslarda bulunur. * Ortak hedefler için Lokasyon yönetimi ile birlikte hareket eder. * Dahili yada harici teknik ihtiyaçları belirleyip/belirletip Satınalma portalı üzerinden siparişleri ni oluşturur. * Alt işveren çalışma izinleri için sistem üzerinde kayıtları oluşturur. * Lokasyon içindeki HVAC, elektrik ve sihhi tesisat konularında oluşan dökümanların arşivlenmesi ni yapar. * Lokasyonda faaliyet gösteren alt işveren lerin yapmış oldukları işleri teknik olarak kontrol eder. İşin geçici ve kesin kabullerinde yer alır. * Siemens'in diğer dahili bölümleri ile takip edilen işin gereği ilgili kişiler ile iş birliği eder.

Başvuru için ilgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız. https://goo.gl/vhWEyB

Diğer kadrolar için ilgili adrese giderek aşağıda resimde yer alan açık pozisyon butonuna basabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 17:35
YORUM EKLE