Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

9 Şubat 2019 Cumartesi 17:35:37

Siemens Personel Alımı 2019-Teknik Personel!

Teknik personel kadrosu için personel alımı yapacağını bildiren Siemens, bu kadronun yanı sıra farklı kadrolarda da personel alımı yapacağını kari

Teknik personel kadrosu için personel alımı yapacağını bildiren Siemens, bu kadronun yanı sıra farklı kadrolarda da personel alımı yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu.

GENEL NİTELİKLER

B sınıfı ehliyeti e sahip olmak * Okuma ve anlama seviyesin de ingilizce * MS Ofis programlarını kullanbilir olmak * Auto-Cad çizim programını kullanabilmek.

İŞ TANIMI

Siemens Türkiye Gayrimenkul Bölümü lokasyon yöneticisi ile birlikte Teknik personel olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız. * Bir tesisteki tek bir temas noktası olarak elektrik, HVAC, sıhhi tesisat veya kapıcı tesisler gibi tesis ve ekipmanların bakımını ve onarımını takip eder, yaptırır. * Yapılar, planlara karar verir ve gerekli faaliyetleri ve kaynakları koordine eder. * Protokol ve tesis denetimlerini tamamlar. * Tesis ile ilgili faaliyetlerin izlenmesi ve programlanması ve servis / talep çağrıları yapar. * İşletme Bakım grubu ile Bakım faaliyetlerini ve olay raporlarını ve belgelerini tamamlar.

* Harici servis sağlayıcı kadrosu ile işbirliği yapar. * İlgili yerel makamlarla idari temaslarda bulunur. * Ortak hedefler için Lokasyon yönetimi ile birlikte hareket eder. * Dahili yada harici teknik ihtiyaçları belirleyip/belirletip Satınalma portalı üzerinden siparişleri ni oluşturur. * Alt işveren çalışma izinleri için sistem üzerinde kayıtları oluşturur. * Lokasyon içindeki HVAC, elektrik ve sihhi tesisat konularında oluşan dökümanların arşivlenmesi ni yapar. * Lokasyonda faaliyet gösteren alt işveren lerin yapmış oldukları işleri teknik olarak kontrol eder. İşin geçici ve kesin kabullerinde yer alır. * Siemens'in diğer dahili bölümleri ile takip edilen işin gereği ilgili kişiler ile iş birliği eder.

Başvuru için ilgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız. https://goo.gl/vhWEyB

Diğer kadrolar için ilgili adrese giderek aşağıda resimde yer alan açık pozisyon butonuna basabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı