Simfer farklı kadrolarda Personel Alımı yapacak

Simfer personel alımı yapacak. Uzun yıllardır sektörde hizmet sunmakta olan Simfer farklı kadrolarda personel alımları gerçekleştirec

Simfer farklı kadrolarda Personel Alımı yapacak
Simfer personel alımı yapacak. Uzun yıllardır sektörde hizmet sunmakta olan Simfer farklı kadrolarda personel alımları gerçekleştirecektir.

GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin tercihen mühendislik fakültelerinden mezun İhracat satış departmanında kariyer hedefleyen İngilizcenin yanı sıra tercihen ikinci bir dili çok iyi derecede bilen Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen ERP programı kullanmış olan İş disiplini olan, enerjik , takipçi ve çözüm odaklı Öğrenmeye ve gelişime açık ; güçlü iletişim becerisine sahip ; ekip çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün , prezantabl ; müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış veya min 2 yıl tecilli Yeni mezun veya 1-2 yıl tecrübeli Satış Ekibine yetiştirmek üzere Satış Destek Uzman Adayı arıyoruz. İş yerimiz Tekstilkent Koza Plaza'da olup ; servis mevcuttur

İŞ TANIMI İŞ TANIMI Yurt dışı satış Departmanı’nın satış hedefleri doğrultusunda, satış ekiplerinin ihtiyaçlarını zamanında ve hatasız karşılanması, takip edilmesi, Siparişi alınan ürünlerin, üretiminden sevkiyatına ve tahsiline kadar olan aşamaların diğer birimlerle koordinasyon içinde yürütülmesi ve takip edilmesi, Müşterilerin taleplerine cevap vermek ve ilgili satış ekiplerine yönlendirmek Satış ekibi ile koordineli olarak sipariş, sevkiyat vb süreçlerin yönetilmesi, ürünlerin ERP sistemine sipariş girişi ve takibinin yapılması Satış ekibinin yurt dışına çıktığı dönemlerde ofiste gerekli çalışmaları tamamının yürütülmesi İlgili satış ekibin müşterilerinin cari hesaplarının takibinin yapılması, raporlarının hazırlanması, düzenli aralıklarla yönetime sunulması işlemlerinde destek vermek. Gerektiğinde satış ve pazarlama konusunda bağlı bulunduğu birime destek olmak Gerektiğinde aktif satışa katılabilecek, müşterileri takip edebilecek Turquality programı ile ilgili gerekli tüm evrakları hazırlamak ve ön hazırlık aşamaları takibi. İleride aktif satış için de yetiştirilebilecek.

Simfer iş ilanlarına ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar https://goo.gl/p1oeny adresini kopyalayıp tarayıcılarına kopyalayıp işlemlerini gerçekleştirebilirler.
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 17:43
YORUM EKLE