Şişecam Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Şişecam personel alımı yapacağını ilan etti. Düzcam, cam eşya, cam ambalaj ve kimyasal ana sektörlerde üretimini yurtiçinde 19 fabr

Şişecam Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Şişecam personel alımı yapacağını ilan etti. Düzcam, cam eşya, cam ambalaj ve kimyasal ana sektörlerde üretimini yurtiçinde 19 fabrika ile 44 üretim tesisinde ve 20 binden fazla çalışanı ile 25 tesiste, 25 binden fazla çalışanıyla yurtdışındaki satışlarını gerçekleştirmektedir. Soda krom bileşikleri dahil olmak üzere tüm cam ve kimyasal alanlarında Türkiye'de lider konumda olan Şişecam, uzmanlık derecesi ve yüksek rekabet gücüne sahip faaliyetleri ile dünyanın önemli üreticileri arasındadır. Sizlerde Şişecam iş ilanları ve personel alımı kadrolarına başvuruda bulunmak istiyorsanız haberimizden bilgi edinebilirsiniz.

1960'lı yıllarda, “pazarımız dünya” ilkesine paralel olarak dünya pazarına giren ve 1970'lerden itibaren faaliyetlerini çeşitlendirerek hızlı bir büyüme sürecine giren Şişecam Topluluğu, yeni pazarlara yöneldi. 2000'li yılların ürünlerini Latin Amerika'dan Okyanusya'ya, Kuzey Avrupa'dan Güney Afrika'ya kadar dünyanın her köşesine taşımaya başladı. Uluslararası tanınırlığını ve pazar payını sürekli artıran Grup, satışlarda elde ettiği gibi üretimdeki pazar çeşitliliğini elde etmek için yurtdışındaki fabrika yatırımlarına girmiştir. Bu çerçevede Şişecam, Asya, Amerika, Afrika ve Doğu Avrupa'daki yatırım fırsatlarını değerlendirdi ve genişleyen üretim alanının önceliğini genişletmeye devam ediyor.

1935 yılında İş Bankası tarafından Atatürk'ün direktifleri dahilinde kurulduğundan beri, sektöründe değer yaratma stratejisi ile hareket eden Şişecam, teknolojisini ve yeniliklerini kullanıyor, Ar-Ge ile ürün ve üretim süreçlerini sürekli geliştiriyor (Araştırma ve Teknolojik Kalkınma) katma değerli ürünlerle yatırım yapar ve sektörünü yönetir.

Sürdürülebilir büyüme stratejilerini benimseyen bir Grup olarak sahip olduğu tecrübesini iddialı vizyonuyla birleştiren Şişecam, bireysel ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla tüm paydaşlarına vekalet ekleyerek, geleceği şekillendiren ve yaşamı kolaylaştıran ve paylaşan bir ürün olarak benimsemiştir. Ana hedef olarak yarattığı servet. Küresel pazarda marka bilinirliğini ve pazar payını sürekli artıran Şişecam Topluluğu, sektöründe ilk üç ülke arasında yer almayı hedefliyor.

Başvuru süreci


Çalışanlarımızın gücüne kuvvetle inanıyoruz. Her zaman yenilik ve en iyisini ararız. Ortak değerlere sahip olmanın öneminin farkında olarak, kendi alanlarında uzmanlaşmış çalışanları eğitmek için en iyi çabayı gösteriyoruz. İşe alım sistemimizi beklentilerinize uygun olarak ve Şişecam Topluluğu'na kalifiye eleman kazanmak ve global kariyer fırsatlarını arttırmak için mevcut trendlere uygun şekilde sürekli iyileştiriyoruz. Şişecam Topluluğu olarak başarılı olmaya ısrar ediyoruz! Tecrübelerinize ve yeteneklerinize inanıyorsanız bize katılın! Seni bekliyoruz…

Şişecam Topluluğu işe alım sürecinde her başvuru sahibine eşit ve ayrımcılık yapılmaksızın yaklaşmaktadır. Uygulanan iş için gereken yeterlilikler spesifiktir. Tüm adaylar güvenilirliği kanıtlanmış ve bilimsel gerekçelere sahip araçlar kullanılarak değerlendirilir.

İşe Alım Süreçlerimiz
Uygulama
İngilizce Test ve Değerlendirme Araçları
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar
İş Teklifi ve Onay Süreci

Şişecam İş İlanları / açık kadrolar ilgili kariyer adresinde değişebilir.
Şişecam iş ilanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 15:17
YORUM EKLE