Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Socar Enerji İş Başvuru Formu 2019

Socar Enerji İş Başvuru Formu 2019

0
PAYLAŞ

Socar Enerji, Ekonomik ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle desteklenerek tüm paydaşlarımıza değer katan entegre bir enerji şirketi olmak istemektedir. Şirkete başvuru sağlamak isteyen adaylar haberimizden iş başvuru formu üzerinden gerekli işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Socar Enerji Hakkında

2008 yılında kurulan, resmen “SOCAR Turkey Enerji A.Ş.” olarak adlandırılan SOCAR Türkiye, en köklü petrol ve doğal gaz şirketlerinden biri olan “Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Petrol Şirketi” nin kısaltılmış şekliyle SOCAR’ın bir iştirakidir. dünyanın.

SOCAR Türkiye, iki kardeş ülke olan Azerbaycan ve Türkiye arasında artan ekonomik işbirliğinin simgesidir. SOCAR Türkiye, ülkenin en büyük şirketlerinden birine dönüşürken, önemli yatırımlarıyla Türk sanayisini güçlendirmeye devam ediyor; Böylece Türkiye’nin uluslararası enerji platformlarında önemli bir oyuncu olmasına yardımcı olmak.

Toplam yatırım hacminin 19,5 milyar ABD doları olması ile SOCAR, Türkiye’nin en büyük doğrudan yabancı yatırımcısı olmaktan gurur duymaktadır. Benzer şekilde, SOCAR’ın Türkiye’deki grup şirketleri olan Petkim, STAR Rafinerisi, Petlim Konteyner Terminali ve Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP), Azerbaycan’ın bugüne kadar tek bir ülkeye yaptığı en büyük yatırımı temsil ediyor.

SOCAR, Türkiye’deki ana yatırım alanlarını doğal gaz ticareti ve dağıtımı, petrol rafinerisi ve dağıtımı, petrokimya üretimi ve ticareti ve bu alanları destekleyecek ilgili operasyonlar olarak tanımlamaktadır. Ek olarak, SOCAR, doğal gazı Avrupa ve Türkiye’ye Hazar Denizi bölgesi kaynaklarından taşıması planlanan bir altyapı projesi olan Güney Gaz Koridoru’nun en uzun hattı olan Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) Projesi’nin ana ortağıdır.

Socar Enerji İş Başvuru Formu için TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here