Socar Enerji İş Başvuru Formu 2019

Socar Enerji, Ekonomik ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle desteklenerek tüm paydaşlarımıza değer katan entegre bir enerji şirket

Socar Enerji İş Başvuru Formu 2019
Socar Enerji, Ekonomik ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle desteklenerek tüm paydaşlarımıza değer katan entegre bir enerji şirketi olmak istemektedir. Şirkete başvuru sağlamak isteyen adaylar haberimizden iş başvuru formu üzerinden gerekli işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Socar Enerji Hakkında

2008 yılında kurulan, resmen “SOCAR Turkey Enerji A.Ş.” olarak adlandırılan SOCAR Türkiye, en köklü petrol ve doğal gaz şirketlerinden biri olan “Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Petrol Şirketi” nin kısaltılmış şekliyle SOCAR'ın bir iştirakidir. dünyanın.

SOCAR Türkiye, iki kardeş ülke olan Azerbaycan ve Türkiye arasında artan ekonomik işbirliğinin simgesidir. SOCAR Türkiye, ülkenin en büyük şirketlerinden birine dönüşürken, önemli yatırımlarıyla Türk sanayisini güçlendirmeye devam ediyor; Böylece Türkiye'nin uluslararası enerji platformlarında önemli bir oyuncu olmasına yardımcı olmak.

Toplam yatırım hacminin 19,5 milyar ABD doları olması ile SOCAR, Türkiye'nin en büyük doğrudan yabancı yatırımcısı olmaktan gurur duymaktadır. Benzer şekilde, SOCAR'ın Türkiye'deki grup şirketleri olan Petkim, STAR Rafinerisi, Petlim Konteyner Terminali ve Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP), Azerbaycan'ın bugüne kadar tek bir ülkeye yaptığı en büyük yatırımı temsil ediyor.

SOCAR, Türkiye'deki ana yatırım alanlarını doğal gaz ticareti ve dağıtımı, petrol rafinerisi ve dağıtımı, petrokimya üretimi ve ticareti ve bu alanları destekleyecek ilgili operasyonlar olarak tanımlamaktadır. Ek olarak, SOCAR, doğal gazı Avrupa ve Türkiye'ye Hazar Denizi bölgesi kaynaklarından taşıması planlanan bir altyapı projesi olan Güney Gaz Koridoru'nun en uzun hattı olan Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) Projesi'nin ana ortağıdır.

Socar Enerji İş Başvuru Formu için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ilhami damar
Ilhami damar - 12 ay Önce

Yurtdis isi ariyorum

Uğur cinar
Uğur cinar - 11 ay Önce

Yurt dışında is arıyorum

Murat. Ataçer
Murat. Ataçer - 11 ay Önce

Socar. İş. Başi. Vuruşların. Yapmiştim. Socar. Gelip. Başvuru. Doldurmuştum. Socarda. Bu. Konuyla. İlgilenmenizi. Rica. Etsem. Bir. Haber. Gelmedi. Saygilarimla. Murat. Ataçer

Murat. Ataçer
Murat. Ataçer - 11 ay Önce

Socar. İş. Başi. Vuruşların. Yapmiştim. Socar. Gelip. Başvuru. Doldurmuştum. Socarda. Bu. Konuyla. İlgilenmenizi. Rica. Etsem. Bir. Haber. Gelmedi. Saygilarimla. Murat. Ataçer

Abdülkadir Küçük
Abdülkadir Küçük - 10 ay Önce

Önlisan 2000 yılı mezunuyum.B.E.U.Alapli MES.YUK.OKULU dan emekli oldum. Azerbaycan da inşaat saha formeni ihtiyacı varsa görev yapmak istiyorum, tşk ederim. Tlf.05382917195

Murat
Murat - 7 ay Önce

Meslek Lisesi mezunuyum calişmak istiyorum numaram 0546 670 8814

Serkan
Serkan - 7 ay Önce

Yurt dışı iş arıyorum 05522333952

Osman mutlu
Osman mutlu - 6 ay Önce

SOCAR şirketler gurubu insan kaynakları birimi selam 2004 tarihinden beri tesisat ve doğal gaz tesisatı ile ilgili meslek sahibiyim firmalarda ustalık ve gaz dağıtım şirketinin iç tesisat bölümünde ön lisans mezunu olarak şef olarak görev yaptım şuan il su idaresinde görev almaktayım şirketinizin ihtiyaç halinde teklifinize açık biriyim bilginize. Tel;5544288570 iyi calismalar.