Şok A.Ş personel alımı iş başvurusu nasıl yapılır? Şok 2019 personel alımı güncel iş ilanları!

Şok A.Ş personel alımı iş başvurusu nasıl yapılır? Şok 2019 personel alımı güncel iş ilanları!

Ülkemizin bir çok il ve ilçesinde mağazaları ile hizmet sürdüren Şok A.Ş Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda farklı bölgelerden ve farklı kadrolara personel alımı yapacağını açıkladı. Şok A.Ş hangi kadrolarda alım yapacak, hangi bölgelerden alımlar sağlayacak ve Şok A.Ş iş başvurusu nasıl yapılır bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Şok market hangi kadrolarda personel alacak?

Perakande alanında hizmet sunmakta olan Şok A.Ş Türkiye İş Kurumu üzerinden verdiği ilanlar ile Perakende Satış Elemanı (Gıda), Ambar/Depo Görevlisi,Reyon Görevlisi,Ambar/Depo Görevlisi, gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıklamıştır. Alım yapılacak bölgeler ise şöyledir; Hatay, Ankara, Antalya, Konya, Bursa ve Uşak bölgelerinden personel alımı yapacağını duyurdu.

Şok market iş başvurusu nasıl yapılır?

Ülkemizin bir çok bölgesinde mağazası bulunan ve müşterilerine hizmet sunarak çalışmayı hedefleyen Şok market Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde yayınladığı ilanlar neticesinde farklı kadrolarda işçi alımı yapacağını açıkladı. Alımlar farklı kadrolarda ve farklı şehirler üzerinden gerçekleştirilecek olup, adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giderek arama kısmına ŞOK yazdıktan sonra " ara "butonuna basarak şok marketin iş ilanlarını listeleyebilirler. Açılan iş ilanlarının detaylarına girerek iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz.
 

YORUM EKLE